Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogantatás után 3 hét 3 nap...

A fogantatás után 3 hét 3 nap után kimutat vmit az ultrahang? Ha nem, mikortól mutat valamit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó mensidtől számold a heteket, mert így senki sem tud segíteni. Igazán érdemes akkor orvoshoz menni ha már betöltött 6 heted van az utolsó mensi óta. Ilyenkor már látnak petezsákot, esetleg már benne embriót, vagy akár szívlüktetést is!

2009. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor az azt jelenti, hogy a várandós kalkulátor szerint kb 5 hetes vagy(ha szabályosak voltak a ciklusaid).

Én 4hét 5 naposan mentem először dokihoz, mert nem bírtam tovább várni:-)

Akkor már látszott egy 7mm nagyságú pöttyöcske (mint egy mákszem), s abból tudta a doki, hogy jó helyre ágyazódott be. De még nem lát többet. 3 hét múlva visszarendelt, hogy megnézze az embriót. Akkor már akkora volt, mint egy kisebb almamag :-), de már volt szívhang. A doki erre volt kíváncsi.

Úgyhogy, ha bírod, várj még min. 2hetet, akkor már sok mindent látni fog a dokid és Te is!


Ha esetleg kevesebb idős vagy, az UH azt is kimutatja; pontosabban annyit látni, hogy meg van vastagodva a méhed fala. Az a baj, hogy ez az állapot még két esélys, mert vagy azt jelenti, hogy beágyazódott a leendő Babó, vagy épp ellenkezőleg, azt, hogy hamarosan meg fog jönni:-(


Úgyhogy ha tutira akarsz menni, várj még egy kicsit!

22 hetes km

2009. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anita8401 ***** válasza:

Szia Én 3+5 hetesen mentem dokihoz a fogantatástól számolva és csak a méh nyálka megvastagodàst látta de két hèt múlva mikor vissza mentem már szívhang is volt és làttuk mind a kèt petezsákot ès most boldogan várjuk a kétpetèjű ikreinket :)


12hkm

2012. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!