Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakos kismamik, ti, hogy...

Pocakos kismamik, ti, hogy alszotok? 31. -dik hetet kezdtük, de én 4 kispárna, meg 1 nagypárnával tudok csak. Harmadik baba, és már elég nagy a pocim?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 10:25
 1/9 Kerria ***** válasza:

Én szoptatós párnával tudtam aludni a vége felé.


[link]

2012. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a második baba, 39 hetes vagyok, de már 6-7 hete csak ülve tudok aludni, és ha véletlenül sikerül oldalt aludni, akkor is a lábam közé kell raknom valamit, hogy ne zsibbadjon.
2012. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szoptatós párnával aludtam.
2012. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 32hetes vagyok!Már egy ideje össze vissza forgolódok mire elalszok.Ráadásul már most a forgolódás is nehezemre esik.Én is teszek a lábam közé egy nagyobb párnát, a fejem alá egy kicsit, plusz egyet ölelek:)

Nekem ennél nagyobb problémám az, hogy néha kétszer is fel kell kelnem éjszaka enni, mert meghalok éhen...hálisten eddig nem híztam sokat,de ezek után...

2012. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már nem vagyok pocakos, de amikor az voltam, akkor az utolsó hetekben 2 takaróval aludtam, amiből az egyik mindig a lábam közé, plusz a pocakom és a mellem alá volt helyezve. Ha a másik oldalamra fordultam, akkor a rajtam lévő takarót gyűrtem be magam alá és azzal takaróztam, ami addig alattam volt. Így féloldalasan hasra is tudtam feküdni, vagyis úgy, hogy az egyik lábam behajlítva fel volt húzva és a hasam alatt volt a takaró.

Tudom, ez nagyon hülyén hangzik, de én iszonyú jól aludtam még a vége felé is, max. csak pisilni keltem fel 1-2x.

A szopipárna nekem nem jött be, mert a töltete csörög, engem nagyon zavart.

A sok párnával meg az volt a baj, hogy mindig igazgatni kellett, mert elcsúsztak :)

Ja és még az volt a nagyon jó, amikor a párom mögém bújt, így én voltam a kiskifli és egy kicsit neki tudtam dőlni :)

2012. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én imádom a szopi párnát, szerintem nagy találmány!! nagyon jókat alszom rajta nyálcsorgatva :)
2012. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,utolsó neked is szokott folyni a nyálad?Én is arra szoktam kelni:)Tök jó nem vagyok egyedül.
2012. jan. 30. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

áh terhespárna, szuper. és jó lábat pihentetni is meg csak pihizni vele.

én kukacnak hívom az enyém, iimáádom

2012. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. néha egész kis tócsa van a szopipárnámon, mikor délután magamhoz térek a sziesztából. :D
2012. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!