Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP eredményt a védőnőhöz...

Az AFP eredményt a védőnőhöz vagy az orvoshoz küldik meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk a védőnőhöz és minimum 1 hét mire megküldik.
2012. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerria ***** válasza:
Nálunk a körzeti dokihoz ment az eredménye, tőle tudtam elkérni.
2012. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert 16 héten voltam, 2-3 hetet mondtak az eredményre (legalább 14 nap) és holnap már mennem kellene 18 hetes ultrahangra és ahhoz kell.
2012. jan. 30. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:

bocsi hogy offolok,de ez engem is érdekelne.

nekem szerdán kell mennem afp-re.és a védőnő nem tudja hogy hogy van ez mert állandóan máshogy csinálják szerinte.viszek borítékot hátha kiküldik.de lehet majd csak a 19 hetes ultrahangon a doki a gépből nézi meg és abszolut nem küldik se nekem,se a védőnőnek,se a házi dokinak.


szóval a védőnő semmit nem tud mi lesz.valaki tudna segíteni benne. Miskolcra járok ultrahangra és minden egyéb másra.Miskolc melletti vagyok.

2012. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hétfői napon csináltattam, csütörtökön én mentem az eredményért, és én vittem dokihoz, védőnőhöz. Dunaújváros.
2012. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálunk, mint nemrég kiderült, a védőnőnek küldik meg automatikusan, nekem nem kellett semmilyen borítékot vinnem.

Csak nagyon lassú volt a folyamat és azért izgultam, hogy a 18 hetes ultrahangig nem lesz meg. De utolsó pillanatban megvan.

2012. jan. 30. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőhöz küldték ki.
2012. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

ma voltam Miskolcon az AFP-n.hagytam borítékot és kipostázzák.

2012. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Győrben vissza kell menni az eredményért 2 héttel később. Itt csak akkor postázzák ki, ha gond van az eredménnyel.
2012. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!