Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állandó lakcímem vidéki,...

Az állandó lakcímem vidéki, tartózkodásit létesítettem, de már nem ott lakunk, h. nem egy másik albérletben, oda nem jelentkezhetek be.9 h. terhes vagyok, vidékre járok védőnőhöz. Melyik területileg illetékes védőnőhöz kell, hogy járjak? Fogadni fog?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ahol laksz ténylegesen. Nem baj, hogy nem vagy bejelentkezve, de a védőnőnek ki kell mennie a baba születésekor, így csak a területivel kell tartanod a kapcsolatot.
2012. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem nézik a lakcím kártyád. ahol vagy oda fog kijárni hozzád. azt a védőnőt kell felkeresni, ahol jelenleg is vagy, fogadni fog.
2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahol fizikailag laksz és ahol a baba is lakni fog veled/veletek oda kell menned.


Nekem állandó lakcímem vidéki, Budapest x. kerületében volt/van ideiglenes bejelentve, de elköltöztünk y. kerületbe, amit még nem jelentettem be. Így az y. kerületi védőnőhöz járok, mivel ott lakunk és a baba is oda fog jönni, attól függetlenül mi van a papírjaimon.

2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Megnyugodtam. :)
2012. jan. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!