Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig szeretkeztetek a...

Ti meddig szeretkeztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem féltitek a babát?
2012. jan. 30. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Első terhességemnél a 41. hétig, akkor fektettek be a kórházba.

Másodiknál a fogantatás volt az utolsó szeretkezésünk, mert el lettünk tiltva.

2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ő nem érez semmit se abból amit ti a pároddal 'ügyködtök' :) nyugi én 29 hetes vagyok de még mindig együtt vagyok a párommal úgy :D
2012. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én a nagyon parásak közé tartozom (szegény férjem!) és mivel ikreket vártam és már a 12. héttől sokat keményedett a hasam, így nagyon féltettem őket, és a középidőtől már nem tartózkodtam a "dolog"-tól. A sors fintora, hogy sajna mégis 9 héttel korábban születtek, pedig nagyon vigyáztam rájuk.
2012. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat rosszul írtam. a középidőtől tartózkodtam a "dolog"tól.
2012. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy csináltam az előzőnél, hogy kb 12 hétig egyáltalán nem. Aztán igen és kb 35. héttől megint csak nem. Viszont szülés után ugye 6hétig nem igazán kellene. Na most nekem két héttel a szülés után úgy alakult, hogy annyira megkívántuk egymást, hogy nem tudtunk leállni. És nem is fájt és csodálatos élmény volt újra egymásra találni. Kicsit aggódtam, hogy még nem kellett volna, de képzeljétek el, hogy császáros létemre elfelejtettek a kórházba alvadásgátló injekciót adni. Azért lényeges ez mert folyamatosan lázas voltam miután hazajöttünk és nem tudtam miért, egyszer aztán már erősen görcsöltem is, mint vajúdáskor. És amikor a férjemmel együtt voltam, akkor utána pisiléskor kilökődött belőlem egy kb 5 centis óriási alvadt vérdarab. Bementem a kórházba és azt mondta a doki, hogy szerencse, hogy együtt voltam a férjemmel, mert a méhösszehúzódás(orgazmus) miatt lökődött ki az a darab. Ha nem lökődött volna ki, gyógykaparásra kellett volna menjek. Jó sztori volt!:)
2012. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Végig, programozott császár volt, utolsó este is még együtt voltunk.
2012. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első gyerekemet 30.hétre szültem,ezért most a másodikkal,amióta megcsináltuk nem voltunk együtt.

Én is jobban féltem a babát mintsem,kockáztassak pár perc élvezetért.

De persze akinek semmi problémája nincs,az miért ne. :)

2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!