Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július vége augusztus elejére...

Július vége augusztus elejére várom a 2. babámat, a két gyerek között 13 hónap lesz. Van még itt ilyen anyuka?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

Igen,nekem pont 13hónap van a fiam és a lányom között :)

2012. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én is jelentkezem! én május végére, június elejére vagyok kiirva és a babák között 11 hónap lesz! :)


Gratulálok a babákhoz!

2012. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szia én is ugyanakkor fogok szülni kb mint te. Nekem sem tudják pontosan megmondani, csak h júli vége vagy aug eleje. Én is 2. babót várom. Nekem 4 év lesz majdnem köztük. Te hogy vagy? Elmúltak már a rosszulléteid? Nekem igen. Laboron, 12 hetes uh-n voltál? Én még nem, szerdán megyek.üdv.
2012. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 17hónap van a gyerekek között.
2012. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éj július közepére várom a másodikat, de az enyémek között 3 év lesz.
2012. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kis idöt szerettem volna a két gyerköc között, de sajna nem jött össze. Én is július végére, augusztus elejére vagyok kiírva.

Végülis 4 év lesz köztük.

Voltam 12 hetes genetikai uh-on, ott azt mondták, 1 héttel nagyobb a koránál:)

2012. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is július végére, augusztus elejére vagyok kiírva,nekem az első baba lesz.:)
2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


2. vagyok és nekem a többi kommentelő mellett már nem tiszta a kérdésed. pontosan mi is érdekelne? hogy van-e valaki, aki ugyanakkor szül kb., mint te, vagy, van-e olyan anyuka, akinek a babái között nagyon kicsi a korkülönbség, vagy esetleg egyszerre mindketttő érdekelne?

2012. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!bocsánat csak közben lebetegedtem kicsit(meghűlés)-(

Olyan anyukát keresnék aki júli végén aug elején szül és neki is ilyesmi(kevés idő)van a 2 manócskája között!

de bárkit szivesen látok!

Már voltam 12 uh-n minden ok,vérvétel,kombinált teszt és belgyógyászat letudva!

Ti hogy vagytok?

2012. febr. 3. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

2.válaszoló vagyok.

Nekem 13 hónap van a kicsik között.

Kislányom nagyon jó baba volt piciként,szóval a nagy ugyanazt a figyelmet kapta,sőt még többet is,mint előtte.

Sokat segített a fiam a maga módján,és nagyon sok mindent tanulhat tőle a kicsi.

Nagyon irigyek tudnak lenni egymással,folyton kergetőznek valamiért,de tudnak nagyon odaadóak lenni és szépen ketten eljátszani.Most is mesekönyvet olvasnak egymásnak.

Voltak/vannak/lesznek nehéz napjaink,de nem bánom meg hogy ilyen kicsi közöttük a korkülönbség.

Kitartást,és minden jót.

2012. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!