Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes kismama vagyok ha...

5. hetes kismama vagyok ha elmegyek ma az orvoshoz remélem nem fogja nagyon megpiszkálni hogy valami baja legyen szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Most ezt komolyan gondolod??? Szerinted az orvos miért piszkálná meg annyira, hogy baja legyen?? Gondold már végig!
2012. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

mit piszkálna meg?

Az orvos nem turkál a méhedben, rákszürést mindenképpen kell csinálnia, és azt a méhszájról veszi a kenetet. amikor turkál benned, akkor csak a méhszájat nézi meg, meg kívülröl még plusszban megtapogatja hogyan áll a méh, hogy nem fájnak-e a petefészkek-vezetékek. ezt csinálja terhesen és nem terhesen is. méhbe szerintem be sem tudna nyulni.

UH-al nézi meg hogy van-e benne valami.


de ha nincs semmi bajof nyugodtan mehetsz egy 2 héttel késöbb is, mert ma még semmit nem fog látni és vissza rendel 2 hét múlva. ha csak nem volt elöbb peteérésed.

2012. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

De, az a célja a dokinak, hogy az embriódat zaklassa. Ennyire nem legyél...


Amúgy meg ha nincs panaszod (vérzés, görcs), totál felesleges most elmenned, nem fog látni semmit.

2012. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem Te leszel az első kismama, akit megvizsgál, majd egészséges gyermeke születik... :o)


Amúgy bőven ráérsz 7- hetesen menni, addigra lesz szívhang is.

(Kivétel, ha volt már korábbi terhességed/vetélésed, amivel gond volt, bár kérdésed alapján gyanítom, hogy ez az első..)


Sok boldogságot!

2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
7-8 hetest akartam írni, előző
2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

úúúr Isten...ilyen kérdést...

az orvos ugy vizsgál meg ahogy kell, ez a dolga....

2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha félsz, hogy baj lehet, menj 2-3 hét múlva.


Én nagyon megértelek, ugyanis nekem minden nőgyógyászati vizsgálat után 1-2 napos vérzésem van. Engem a doki először csak UH-val nézett meg óvatosan, hogy jó helyen van-e a pici, majd a 9. héten volt az első hagyományos vizsgálat (utána 1 napos vérzés). Később is csak akkor vizsgált, ha elengedhetetlen volt. A picinek nem lett semmi baja! Nem jöttünk rá, hogy mitől vérezhetek, de gondot nem okozott azon kívül, hogy táppénzre kellett mennem.

Anyukám is ilyen. Neki a 12. héten azt mondta az orvosa, hogy már nem is élek, mert minden vizsgálat után vérzett, anya hiába bizonygatta, hogy nála ez a természetes...

2012. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm csak annyi hülyeséget lehet itt olvasni ezért kérdeztem meg így hogy durkálni fog-e!?!

Páran írták, hogy akinek már 2 napja késett már is ment a Orvoshoz valaki meg írta hogy 6-7 hetesen valaki meg hogy neee menjek mert Turkál az orvos ne hogy legyen valami baj ezért tettem fel ezt a kérdést! Itt olvastam ezeket! Amúgy köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 30. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy fog úgy megpiszkálni!Én a 3. babát várom,szintén 5. hetes vagyok.Én 7 hetesen megyek majd(már van időpontom)felesleges előbb.Aztán meg majd azon fogsz aggódni,hogy még nincs szívhang stb.Ráadásul úgy is vissza fog hívni 6-8 hetesen.
2012. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszike!! Gratulálok Minden jót.
2012. jan. 30. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!