Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta nem nagyon érzem...

Tegnap óta nem nagyon érzem mozogni, eddig túlságosan is aktív babámat, rúg vagy nyújtózik 1-2 és ennyi! Szerintetek menjek dokihoz? Vagy csak a front miatt ilyen kis lustácska? 26 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Te is tudod a választ! Menj orvoshoz!!!
2012. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem reagál hidegre, böködésre, hirtelen, erős zajra? Ha nem, akkor menj dokihoz, ha nagyon aggódsz, hogy megnyugodj!!! Biztos nincs semmi baja!!!
2012. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha rúg vagy nyújtózik, akkor mozog ő. Ma csak fáradt. Nekem is ilyen rapszodikus a baba mozgása. Hol nem lehet vele bírni, hol meg sem moccan. Az éjjel is egész éjjel nyomta, azt hiszem meg is fordult de nem vagyok biztos benne. Máskor pedig átalussza az éjszakát.

amikor sokáig nem mozog, akkor hasrafekszem, azt nagyon nem szereti, olyankor mindig belémrúg :)

28 hkm.

2012. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap óta nekem is éppen hogy csak bejelentkezik!
2012. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babi0906 ***** válasza:
Szia. nekem is nagyon virgonc a pocaklakóm és még is vannak napok, hogy alig érzem (általában ha sokat sétáltam, mozogtam, takarítottam stb.) de ez 1-2 nap. Bár ilyenkor én is megkérem rá, hogy jól rugdosson meg és lehet hülyén hangzik, de beválik :-D
2012. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!