Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neo-Ferro Folgamma vagy...

Neo-Ferro Folgamma vagy Maltofer fol? Melyik a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok, a Hgb értékem 92, a vasam 3,1. Melyik gyógyszer hatékonyabb? Tapasztalatok?
2012. jan. 30. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 26 hetes kismama vagyok, és nekem a dokim a Neo-Ferro Folgammát írta fel. Mondjuk nekem nem ennyire alacsony a Hgb-m. Annyi panaszom van, hogy elég ritkán tudok wc-re menni. Kb. 3 naponta és azt is nehezen!

Neked magnéziumot kell szedned?

2012. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En a Maltofer fol-t szedtem az elso terhessegem alatt is,es most a masodikkal is azt kell szednem.

36 hetes kismama

2012. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
van különbség? Szerintem a lényege és a hatása mindkettőnek ugyanaz!
2012. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. nekem nem okozott a Maltofer fol szekrekedesi problemat, csak a szine valtozott meg.
2012. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes voltam először a Maltofert szedtem egy idő után nem lehetett kapni a gyógyszertárakban,akkor írta a dokim a Neo-Ferro Folgammát azt szedtem már végig.Szerintem mind a kettő ugyanolyan jó.
2012. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ferro folgamma jobb. egyél sok rostos dolgot könnyebben mész majd wc-re.
2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok :) Én már nem vagyok terhes de elhúzódó vérzés miatt a haemoglobinom 80 ...77 volt a vasam 2 :( ......1,2 volt két hónapnyi neo ferrofolgamma után ennyit emelkedett :( egy ismerősöm aki kismama volt nemrég szült..a Maltofert szedte egy hónap alatt 30-al emelkedett a haemoglobin értéke..ma elkezdtem a Maltofert és abbahagytam a neo ferrofolgammát hátha....
2014. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!