Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szedjem ezeket? Magnézium...

Hogy szedjem ezeket? Magnézium+B6 (Juvita), Neo-Ferro-Folgamma, Folsav 3 mg tabletta, Kalcium tabletta.

Figyelt kérdés

Eddig a Magne B6-ot napi 3x szedtem,de amit most vettem az Juvita Magnézium+B6,az van ráírva hogy nyújtott felszívódású.Akkor ebből csak napi 1-et lehet bevenni?

És ezt a vas tablettával vegyem be egy időbe?A kalciumot mikor meg a folsavat,hogy jól szívódjon fel minden?


2011. szept. 9. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a dokid tanácsára szeded, vagy magadtól?
2011. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért szedsz te ennyi mindent? Doki mondta?
2011. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is juvitás Magne B6ot szedek, de mivel nyújtott felszívódású, csak 1et reggel. A neoferrofolgammát 2x1-t, de tejjel, tojással,kávéval, tk kenyérrel nem szabad együtt bevenni, mert nem szívódik fel rendesen, de ez benne van a betegtájékoztatóban. A másik kettőt kiválthatnád valami magzatvédővel, én Gravidát szedek, abban van mindkettő.
2011. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vas és a magnézium bevétele között el kell teljen 2,5 -3 óra, mert gátolják egymás felszívódását (legalábbis valamelyik a másikét).
2011. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!