Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen szex utáni barnázás...

19 hetesen szex utáni barnázás. Mennyire kell megijednem? :O

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

16 hetesen nem barnáztam, hanem eléggé véreztem. Semmi baj nem lett, de nagyon megijedtem!!

Azt mondják, ez elő szokott fordulni, óvatosabbnak kell lenni legközelebb.


Boldog babavárást!

28 hetes kismama

2009. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, eléggé megijedtem mert eddig nem volt ilyen.
2009. máj. 30. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megilyednék. Illetve elmennék orvoshoz, mert nem hinném hogy ez normális, ha csak a terhességed elött ez gyakori volt. Lehet csak megsértette a hámsejtedet, de én biztosra mennék.


Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2009. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azóta éreztem már mocorogni is!
2009. máj. 30. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem szabad félvállról venni.A barnázás azt jelenti,hogy vérzel valahonnan.Én elmennék dokihoz v. ügyeletre és ha ott megnyugtatnak,akkor már nem foglalkoznék semmivel.
2009. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ijednék meg annyira:-) Az a biztos ha elmész orvoshoz mert a méhnyakrövidülést vagy méhszájnyílást is jelezhet a barna folyás:-( De a terhesség alatt nagyon vérbő a hüvely és nagyon könnyen megpattanhat egy ér. Nem nagy dolog mert ha barna az azt jelenti hogy nem vérzik annyira mert mire kiér már picit alvadt.Nekem az előző terhességemnél és most is előfordult hogy elkezdtem elég rendesen vérezni egy szinpla hüvelyvizsgálattól:-((( Szerintem ez alkati kérdés, szóval ne ijedezz:-)))

34 hetes kismama

2009. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elmentem dokihoz, mert eléggé aggódtam...

Egy kis sérülést látott a méhszájon, de nem komoly, annyit mondott hogy ha esetleg mensi szerű vérzés jelentkezne akkor feltétlenül menjek vissza!

Megmutatta az én tündérkémet is a kis kezét a szívdobogását.

MEGNYUGODTAM!

2009. máj. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!