Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen barnázás? Mit...

37 hetesen barnázás? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel vizsgált az orvosom, de ma reggelre jelentkezett. Szerintem nem a vizsgálattól van, mert ahhoz túl hosszú idő telt el.


Nyákdugó ürülhet lassan, vagy tágulásos vérzés (1 ujjnyira már nyitva van a külső és a méhszáj is rövidült)


37 hetes vagyok, baba 3,5 kg és a lepény 2-3 érettségű, tehát minden adott lenne :)

Derekam fáj, keményedek, bár ezek eddig is voltak.

Szerintetek?


2011. nov. 3. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze ez tágulásos vérezgetés. nyákdugó sem mindenkinél egybe megy van akinek szépen lassan.

èn az utolsó heteket végig barnáztam.

A doki azt mondta ha erös vérzésw jön akkor rögtön korház, akkor elkezd leválni a méhlepény.

2011. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet a vizsgálattól is, anno nekem is így volt. Nem egyből barnáztam én sem.

Ebből én még ne tudnám megjósolni. Én 37-38-39 és 40 hetesen is barnáztam a vizsgálatok után, hol csak egy kicsit, hol jobban, néha több napig. 1 ujjnyira voltam nyitva, lányomat 3400 grammnak mondták 38 hetesen, rohadt sokat keményedtem. Aztán majd 41 hetesen elindították a szülést és 3330 grammos lett a lányom.


Úgyhogy szülhetsz holnap is, de akár 3 hét múlva is.

Mindenesetre könnyű szülést Neked!

2011. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Várom a többiek tapasztalatait is azért :D

2011. nov. 3. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért rácsörögnék a dokira és megkérdezném mit tegyek, lehet megnézne..
2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, valoszinuleg a vizsgalattol van.

Nalam is igy volt, de nekem mondta is a doki, hogy kicsit erosebben vizsgalt meg, ne lepodjek meg, ha 1-2 napon belul lesz valamennyi pecseteles, vagy nyakdugo.

2011. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!