Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzés figyelő hasznos?...

Légzés figyelő hasznos? Angelcare ac100 vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hasznos sokat segít és ajánlják is magad megnyugvására is
2012. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van. A másodikat várjuk, nála is használni fogom. Sajnos nekünk hasznosnak bizonyult, mert egyszer valós eset miatt riasztott. Az újszülöttem elfelejtett levegőt venni. Riasztás után megemeltem a fejét, akkor vett egy hatalmas levegőt...

Sajnos innentől kezdve számomra fóbiává vált a légzésfigyelő, még 15 hónaposan is alatta volt. Csak azért szereltem ki az ágyából, mert a barátnőmnek kölcsönadtam. Szóval ilyen hibába ne ess, de mindenesetre tud nagyon hasznos lenni, sokak szerint viszont felesleges.

2012. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Erről nagyon megoszlanak a vélemények, valaki esküszik rá, valaki teljesen felesleges újabb lehúzásnak tartja.


Mi használunk és én is mániákusan bekapcsolom mindig, ha merül az elem, akár éjjel képes vagyok újat beszerezni, csak legyen bekapcsolva. Volt, hogy bepittyegett, a frászt hozta rám, utána még órákig remegtem... Soha nem voltam nyugodt, amikor babakocsiban aludt a gyerek, vagy esetleg a nagymamánál elaludt a kanapén, mindig figyeltem, közben meg tök egészséges kislány, a családban sem volt soha ilyen gond.

Most 17 hónapos és még mindig ugyanúgy használom, nem is tudom, mikor fogok megválni tőle.

Szóval valakit megnyugtat, engem sokszor frászban tartott.

2012. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lányom 1 hónap múlva lesz 2 éves. Ha lázas beteg, néha-néha bizony becsippan:(

Nekem bizony megnyugvás ez a szerkezet. Addig alatta lesz, míg ki nem kerül a rácsos ágyból. Egyenlőre egy 140x70 cm-es ágyban alszik és még bőven jó.

nekem ez az egyik leghasznosabb dolog amit egy babánál kitaláltak az eldobható pelenka mellett:)

A másik a szívhang hallgató készülék volt, ami ugyanezt a célt szolgálta csak még a pocakomban, igaz, az csak alkalmankénti ellenőrzés volt.

2012. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt,de nagyon sokszor álltam a kislányom ágya mellett és figyeltem.Hál isten nem volt gond,de ha lesz kis tesó biztos hogy venni fogok.
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amíg a kiságyába aludt,addig én is mindig bekapcsoltam, és az első hónapokba hasznát is vettem,mert ő is elfeljtett levegőt venni. szóval:jobb félni mint megijedni
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Most 2,5 éves múlt a kislányom. Mindig ráteszem a hátára a kezem, hogy megfigyeljem a légzését. Sajnálom...én ilyen vagyok, ilyen is maradok. De már nem szerelem vissza neki, majd a kistesónak.

2012. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare van, nagyon szeretem. Már a baba előtt évekkel tudtam, hogy bármilyen anyagi helyzetünk is lesz ezt az egyet biztos megveszem. Ismeretségi körben van olyan, akinek meghalt a babája (ez már vagy 35 évvel ezelőtt volt), és én ettől rettegtem legjobban. Sógornőméknek nem volt, és én náluk is mindig belopóztam a kislányhoz, hogy meghallagassam szépen szuszog-e. :)

Nekünk volt olyan, mikor becsipogott, mert kisfiam imád egészen az ágy fejrészéhez hozzásimulva, keresztbe aludni, és volt, hogy ott már nem érzékelte. :) De még mindig inkább néhány téves riasztás, mint hogy ne legyen, mikor kellene. Barátnőmék kisfiát ez mentette meg.

Amúgy nálunk is be van kapcsolva még mindig, pedig most volt 2 éves. De ha már ott van az ágyban miért ne kapcsoljam be...

2012. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a legzesfigyelo csak akkor hasznos ha tudod mit kell tenni akkor amikor bekapcsol!
2012. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hasznos!

De a matrac alá helyezhetők tévesen riasztanak, sőt van, h nem is riaszt, ha kell.

Nekem volt ilyen , de vettünk másikat, mert nem bíztam benne.

SNUZA HALO a neve, és bárhová magaddal viheted, a gyerek ruhájára kell tenni.

2012. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!