Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek már a 12. heti uh-n látszott a baba neme és tényleg az is "maradt" amit mondtak akkor?

Figyelt kérdés
Holnap megyek uh-ra. Mennyi esélyem van rá, hogy megtudom?
2012. jan. 31. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem megmondták a 12 hetesen, hogy kisfiú. Vagyis úgy mondta a doki, hogy úgy látja, de itt még nagy az esély, hogy tévedhet. De igaza volt. :)

Amúgy szerintem nem sok az esély, ismeretségi körben nem hallottam senkitől, hogy ilyen korán megmondták volna. Szerintem ha kisfiú, akkor nagyobb az esély rá, hogy láthatnak valamit.

2012. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal egyértelműen látszott, hogy van vmi a lába között. Nem változott. Most 25 hetes vagyok a tesóval és a 12. heti Uh-n azt mondták, hogy 90%-ban lányra számítsak. Eddig minden uh-n lányt mondtak. Remélem az is marad. :-) Szóval esély van rá, hogy megtudják mondani, de a tapasztalat az, hogy ilyenkor inkább csak egy %-os esélyt mondanak, vagy sok esetben semmit, hanem azt mondják, hogy várj a 18 heti Uh-ig. Remélem egy rendes szonográfust fogsz ki és megmondja neked. Majd írd meg, hogy mi volt. Köszi.
2012. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam 12hetes uh-n,de nem mondta meg a szonográfus csaj, mert még nem látszik jól ilyenkor.
2012. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mondta az orvos hogy szerinte lány lesz. Az is lett:)
2012. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy úgy látja, hogy kislegény, de ne vegyem készpénznek. Hát az is lett. 26hkm
2012. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 10 hetesen már azt mondta a doki, hogy nem jellemző ez ilyenkor hogy ennyire látszódjon, de neki nagyon úgy tűnik hogy kisfiú.

Aztán a 12 hetesen örültünk a férjemmel, hogy "jéééé, ott a kukija", mire ránk szólt a doki, hogy ne éljük még bele magunkat.

Múlt héten 19 hetes volt, és az orvos állítása szerint 99% hogy tényleg kisfiú. :)

2012. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most végeztem az uh-n és nem látszik még, hogy mi lesz, de örülünk mert minden rendben van vele, szépen fejlődik. Két hét múlva kell visszamennem genetikaira, mert azt még nem tudták lemérni, azt mondta a hölgy, hogy akkor már lehet hogy többet mutat magából :)
2012. febr. 1. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten a genetikai uh-n mondták, hogy kislánynak tűnik, aznap a nődoki is ezt mondta. Holnap megyek a 16 hetes uh-ra, ott remélem már biztosra mondják, hogy kiscsaj :)
2012. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:50-es vagyok (8/8).

ma voltam uh-n, teljesen biztos, hogy kislány, úgyhogy nekem bejött az, amit a 12. heti uh-n két orvos is mondott!

2012. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!