Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A félidöt tényleg a baba első...

A félidöt tényleg a baba első mozgásától számítják?

Figyelt kérdés

Akkor az hogy lehet hogy amikor megmozdult az orvosom azt mondta hogy 18 hetes vagyok, a félidő az nem 20. hét?

Én ezt abszolut nem értem valaki világosítson már fel!


2008. ápr. 4. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez hülyeség. A baba 15 és 22 hét között bárhol megmozdulhat, mindenki máskor érzi. Attól a terhesség még 40 hét.

De én is hallottam, hogy a szüléskor valamit visszaszámolnak a mozgás fele, de szerintem ez pont ezért hülyeség, hisz nem mindegy, hogy 15 vagy 23 hetesen mozdult meg, ez igen nagy különbség.

Annyi idős vagy, amennyi hete teherbe estél, ettől a baba nagysága alapján az uhon elírhatnak, de a mozgás a szülést nem fogja befolyásolni.

2008. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi népi hagyomány, hogy a baba a félidőben mozog ellőször úgy, hogy meg is érezzük. Ez mára megdőlt.
2008. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!