Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, ha 3*2...

Mit lehet tenni, ha 3*2 magneb6 ellenére is olyan a hasam keményedése, hogy nemcsak pár percig tart, hanem jó sokáig? Vagy az nem keményedés ha felül kemény a hasam folyamatosan?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak felül kemény, de alul nem , akkor az nem keményedés, inkább ott a baba. nem tudom hány hetes vagy , de 30 hetesen én is érzem sokszor ezt.

Ennél több magnéziumot nem lehet szedni.

Ha a méhszájat zárt, akkor semmi baj, pihenj nagyon sokat, akkor nem kemény.

Ha a méhszáj nyitott, vagy vérzel, akkor kórházban kaphatsz infúziót.

Türelem és pihenés!!

2008. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez a 32. hét. Akkor annyira azért nem parázom.
2008. ápr. 4. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszont szerdán azt mondta a dokim,hogy az is keményedés mikor csak fent keményedik be.Én is 3*2 magne b6pt szedek már,de nekem erre írt fel a doki magnesium citricii-t.....
2008. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja én 29 hetes vagyok.Az igaz,hogy 3*2magne b6 a max amit lehet szedni,de vannak a magne b6-nál sokkal jobban felszívódó magnéziumkészítmények.Amit előbb is írtam,a magnesi citricii(ez receptes)de a béres magnézuim is nagyon jó,az 250mg os,de abból nekem 2 db ot kellett szednem.
2008. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg sokat pihenni,és ez a fekvős TVnézős vagy olvasós pihenés legyen.Nekem ez mindig beválik,ha többet keményedik a hasam.Mindenféle stresszet ki kell iktatni.Ilyen fokú magnézium hiány uganis nem létezik.Próblj meg rájönni,hogy mitől keményedik a pocid(igedi feszültség,fizikai kimerültség stb..)és tegyél ellene!

Sokkal jobb,mint kiló számra enni a magnéziumot.

2008. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem írt fel még Panangint,hogy szépen ellazítsa az izmokat,igaz én 24 hetes vagyok,nem tudom neked mit lehet így 32 hetesen , de azért jelezd a dokinak,és tényleg sok -sok pihi, feltett lábbal,és ne érdekeljen semmi más.Boldog babavárást!

2008. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 32 hetes vagyok, nekem is csak felül szokott kemény lenni a hasam. A védőnőm úgy fogalmazta meg, hogy feszülget, de azt mondta ez nem keményedés, mert direkt rákérdeztem. Azt nem mondta, mitől van, hiába kérdeztem, csak azt, hogy nagyon sokat feküdjek vele! Szerintem ennél több magnéziumot ne szedj, inkább pihenj, amikor csak teheted!

üdv!

2008. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én még csak 24hetes vagyok, de nekem is szokott lenni, hogy inkább köldök felett kemény a hasam, feszűl.a dokim azt mondta , hogy a tartószalagok nyúlnak.

további szép heteket és boldog babázást

2008. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De jo, h felmerult ez a kerdes, en most ezzel szenvedek.

17 hetes vagyok, es 3-4 napja ereztem eloszor kemenyedest, es sajnos nem mulik.

3szor 2 MagneB6-ot szedek, ma valtottam Beresre, abbol 1-et ir a papir, de kettot bevehetek, h ne legyen ilyen kemeny?

Csak addig akarok "kiserletezgetni" amig szerdan el ne mmegyek orvoshoz, akkor mar tobbet tudok, addig is jo lenne,ha elmulna, csokkenne.

Ez mitol van egyebkent ? :(

Anyum mondta, h o kapott gyogyszert is, mert mindig kemenyedett, de en idoben jottem, egeszsegesen.

Ez alkati kerdes, vagym mi?

2008. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!