Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt olyan kismama, aki...

Volt itt olyan kismama, aki nem vette észre a magzatvíz szivárgást? Lett valami baja vagy a babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, de nem én. Egy hétig hordott betétet, mert azt hitte, hogy erősebb a folyása. Császárral szült, de abban az intézményben ez egyáltalán nem csoda...
2012. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En eszrevettem ugyan, bementem a korhazba, de ott azt mondtak h teljesen "tiszta" vagyok, menjek csak haza. Egy hetig hordtam egyebkent tul a lanyomat. Ugyhogy utana befektettek a korhazba, akkorra mar 3. napja szivargott a magzatvizem. A szulest ketszer inditottak infuzioval, vegul a lanyom vakummal szuletett. Nem lett baja a babanak.
2012. febr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy szivárgott volna. Amikor megindult a szülés, lassan haladtunk, a doki burkot repesztett, de kiderült, hogy szinte egyáltalán nem volt víz. Hát, nem is haladtunk előrébb. Aztán a végén kiderült, hogy nagyon nagy a baba, és nem fért ki, úgyhogy vákuum lett.
2012. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ikrekkel voltam terhes, és mint burokrepesztésnél kiderült, -mivel alig jött ki víz,- valószínűleg folydogált már elötte. Nekem néha gyanús volt, de én is azt gondoltam, hogy folyás ill. izzadtság. Semmi baj nem lett, de nyilván nem telhetett el azért sok idő úgy ,hogy nagyon kevés vízben volt az egyik babám.
2012. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre.már kórházban voltam,pénteken vizsgáltak,még minden rendben volt.legközelebbi vizsgálat hétfő,akkor már alig volt magzatvíz.azonnal meg is kellett indítani a szülést mert veszélyben volt már a lányom.természetes úton szültem,12.5 órát vajúdtam.
2012. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 L1981 válasza:
Nekem 20 hetesen kezdett el szivárogni, a védőnő azt mondta folyás, nem kell vele foglalkozni. Pénteken még nekem sem volt tünetem, hétfőn viszont egyszerre folyt el az összes víz, sajnos meg kellett szülnöm a babát. Pedig ha komolyan vesznek megelőzhető lett volna. :( Tehát bármi gyanús van orvoshoz kell menni!!!
2014. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!