Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már közületek valaki...

Járt már közületek valaki Budapesten a Bajcsy kórház genetikai tanácsadásán?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én pár hete. Mire vagy kíváncsi?
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Az érdekelne,hogy mi történik a tanácsadáson,és hogy normális-e a doktornő/doki?Sokat kell várni?

2012. febr. 1. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem nyakiredő miatt küldtek. Először be kellett jelentkezni alul a portánál. Aztán fent várni, amíg kijött a nővér, beszedte a papírokat. Szólítottak először egy elbeszélgetésre, aztán újra várni kellett, és hívtak az ultrahangra, ahol a doktorúr alaposan megnézte a babát. Elég sokan voltunk, és fél kettőtől fél ötre végeztünk. Érdemes picit előbb menni, akkor lehet hogy előbb kerülsz sorra. Nagyon pozitív volt mindenkivel a tapasztalatom, rendkívül türelmesek, minden kérdésre válaszoltak, és nyugtattak, mert látták hogy milyen ideges vagyok. Csak pozitívan tudok róluk nyilatkozni. Aztán egy hét múlva is oda kellett mennem biopsziára is, szintén nagyon korrektek, kedvesek voltak, nyugtattak, kedvesen beszélgettek velem, amíg folyt a beavatkozás, és az utána következő órákban is többször érdeklődtek, hogy nincs e valami problémánk.

Én egyébként a salgótarjáni kórházba járok, de ott korántsem ilyen a tapasztalatom... :(

Szép napot! Ha van még kérdés, írj nyugodtan! Zsu

2012. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ.Remélem minden rendben van nálatok.Engem "csak" egy ciszta miatt küldtek ami a babó agyában van.Ez elméletileg felszívódik,de a nőgyógyász elővigyázattoságból elküldött a tanácsadásra.

2012. febr. 1. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére nincs semmi baj. Biztosan neked sem lesz, sok olyat hallottam már, akinek ilyen jellegű volt a problémája, és kivétel nélkül felszívódott mindenkinek. Persze jobb félni mint megijedni! Sok boldogságot a babához!
2012. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!