Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Mosonyi...

Milyen orvos Dr. Mosonyi Péter a X. Ker Bajcsy Kórházban? A kórház milyen?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata (akár pozitív,akár negatív)nagyon nagy segítség lenne:-))) köszönöm!
2008. okt. 21. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem válaszolok, igazából én is pont ezt a kérdést akartam feltenni. Vagyishogy a korházról, és egy ott dolgozó másik orvosrol Dr. Szécsényi I-ról. Én eddig egyszer jártam ott, de ott fogok szülni április elején. Te mikor??
2008. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Ha minden jólmegy akkor január végén:-) A Széchényiről jókat hallottam különben. Én sem nagyon voltam ott, mert vidékre jártam kórházba de rájöttem,hogy ez nem fog menni ha már most nehéz utazni...Szóval új helyet kell találnom és ez van a legközelebb. A Sulyok dokit ajánlotta onnan mindenki de én kétszer találkoztam vele, és nem igazán szimpatizáltunk egymással.(nem vizsgált meg amikor éjszaka bementem az ügyeletre, az első Uh-ot ő csinálta, de letolt,hogy mi a fenének jöttem ilyen korán(7.héten), mert ma nagyon elfoglalt és csak húzom az idejét, pedig ráérnék később is...-hát nem értem rá:-)))Múltkor a genetikai Uh-n meg mondtam neki,hogy keményedik a hasam és erre azt mondta,hogy ezzel ne dicsekedjek. Ezzel le is volt rendezve.)Szóval ne maz én dokim, viszont a Mosonyinál voltam egyszer és nagyon türelmes, aranyos, magyarázgatós volt. Megnyugtatott,de szeretnék még tapasztalatot vele kapcsolatban. A kórház meg olyan mint a többi szerintem:-)

Minden jót neked és vigyázz magadra!

26.hetes kismami

2008. okt. 21. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orvos a szécsényi doki, merem ajánlani, én 4 hónapja szültem nála, és a Bajcsy kórház is jó, tiszta és rendesek a szülésztők is.
2008. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen én is a választ ( az első hozzászoló vagyok ) Nekem a volt nőgyógyászom nem vállal ünk ajánlotta a korházat, és ott a főigazgató ajánlásával választottuk a Szécsényi doktort. Aranyos-kedvesnek tünt, de eddig csak 1-szer voltam még nála. Szóval én se tudok sokat a dokikrol, de a Bajcsy Korházról jókat hallottam. Sok szerencsét a doki-választásodhoz, és minden jót Nektek!
2008. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,egy fél mondat kimaradt. Szóval egy ismerős ajánlotta magát a korházat, és onnan a főigazgató a Szécsényit...
2008. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem 3 és fél éve és most is ott fogok. A kórházzal teljesen elégedett vagyok, és bár Széchényi nem az én dokim, de ismerem és merem ajánlani. :) Mosonyi dr-ról sajnos nem tudok semmit, akit nagyon nem ajánlanék, az a Farkas Béla, de lehet, hogy ő már nem is dolgozik ott.
2008. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dr.Mosonyi Péterhez járok. Eddig másodszor találkoztam vele, szimpatikus nekem ez a doki. Türelmes, szívesen elmagyarázza-, elmondja nekem, amit tudni szeretnék. Még én kértem elnézést, hogy sokat kérdezek, ő csak mosolygott, csak annyit mondott nekem, hogy jogom van. Most segít nekem, hogy gyerekem legyen :)
2009. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én négy éve nála szültem meg első kislányomat aki mellesleg a kórház kedvence volt(4300g-al született)én tiszta szívből tudom ajánlani mert türelmes lelkiismeretes és tényleg bármilyen kérdéssel lehet hozzá fordulni mindent alaposan elmagyaráz.
2010. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!