Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012. jan 12-én jött meg...

2012. jan 12-én jött meg utoljára És a párommal 26-án voltam együtt akkor hány hetes vagyok vagy csinálhatok e már tesztet? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sehány hetes nem vagy, te lány, a beágyazódás is maximum a felénél tarthat, már ha sikerült!

Majd egy jó hét múlva tesztelj legkorábban.

2012. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor következőnek meg kellene jönni (kb.febr.10.), szerintem akkor csinálj tesztet. Ha valóban megfogant akkor holnap leszel 3 hetes. (Utolsó menszesz első napjától számolják)
2012. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

február 10, vagy utána

aktus után, ha megtörtént a fogamzás, akkor utána be kell hogy ágyazódjon az embrió, és csak utána kezd el termelődni a Hcg hormon.

2012. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha 26-án voltatok együtt, akkor még be sem ágyazódott. Még egy hetes sem lennél. Tesztelni pedig még értelmetlen, mert úgyse mutatna ki terhességet. Ha nem jön meg időben, a nemvárt napja után 1-2 héttel érdemes tesztelni.
2012. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy kicsit utánaolvasni a dolgoknak, hogy képben legyél.
2012. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos még az sem hogy kisbabát vársz..
2012. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok terhes akkor hányadik próbálkozásnál leszek az ?? Vagy mi a tünetei? Mert mi szeretnénk kisbabát!!
2012. febr. 1. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Én első hónapban az lettem, de más lehet, hogy csak évek múltán lehet az. Ne haragudj, de elég tájékozatlannak tűnsz. Hány éves vagy? Biztos, hogy eljött az ideje a gyerekvállalásnak?
2012. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na igen, nekünk a második hónapban sikerült hála Istennek, nagynénémnek az első próbálkozós év végén, édesanyuméknak meg hat év után jöttem össze. Ez elég vegyes, ha statisztika érdekel (én nem szeretem az ilyet), egészséges pároknál 85% a terhesség esélye 1,5 év időzített együttlétes próbálkozás után, havonta pedig (ha jókor vagytok együtt, és mindkettőtökkel minden oké) kb. 30%.


Tehát attól, hogy jókor vagytok együtt nem biztos, hogy baba lesz, inkább 30%, hogy igen, 70%, hogy nem.


Arról nem is beszélve, hogy nem minden nőnek van a 14. napon peteérés. Kicsit összetett téma ez ahhoz, hogy így menjen.

2012. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tünetképző pedig onnantól lehet a terhesség, hogy a megtermékenyített petesejt beágyazódik, ami peteéréstől vagy ha ritkán vagytok együtt, és tudod, hogy melyikből lehetett a baba, együttléttől számított 10-12 nap átlagosan. Innentől termelődik a HCG, a terhességi teszt is ezt a hormont mutatja ki, tehát általánosságban elmondható, hogy legkorábban akkor érdemes tesztelni, amikor már késik a menstruáció. Előtte nem nagyon.


A tünetek eléggé színesek: émelygés, hányinger, szagundor, mellfeszülés, fáradtság, és enyhe, menstruációhoz hasonlító görcsök. De ez mindenkinél más, van, akinek semmilyen tünete sincsen.

2012. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!