Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukor terhelésem eredménye...

Vércukor terhelésem eredménye a 26. héten: éhgyomri 3,8,60 perces 4,4, a két órás 4,4. Ma voltam a védőnőnél és azt mondta figyeljek jobban oda a kajára, hogy mit eszem. Nem igazán értem mert a doki szerint ez jó eredmény. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Igazából azért sem értem, mert nem tudom akkor mit mondott volna, ha tényleg nem jó az eredmény?! Egyébként nagyon vigyázok arra, hogy ne egyek túl sok édességet, vagy szénhidrátot, de azért mindenről nem nem lehet lemondani?!
2012. febr. 1. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
ez az eredmény tökéletes.
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet csak azért mondta, hogy mondjon valami okosságnak tűnőt

Az enyém is folyton ezt csinálja, pl. a mg b6-ot szedetné velem négyesével (a 250 grammosat), hogy miért ne kérdezd??

A dokim azt mondta, meg ne próbáljam olyan nagyadagban, folyamatosan szedni.


27 hetes

2012. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ne vedd mindig készpénznek, amit a védőnő mondd!Én úgy csináltam végig a terhességet,hogy szinte mindenben eltért a doki-védőnő véleménye!Szerintem az a fontos,amit az orvos mondd,az legyen az elsődleges.Szerintem is jók az eredményeid!
2012. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arra gondolt,hogy alacsony a cukrod.Az se jó ám.Én 3hetente járok a diabetológiára,mert a terhelésem magas lett,azóta persze tökéletes,pedig ugyan azt eszem,mint eddig...a lényeg,hogy oda mentem múltkor 4,8 volt a cukrom és hazaküldtek,hogy egyek :)
2012. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig riogattak, pedig kb. ilyen értékeim voltak, mint neked.

A vicc az volt, hogy még a 160 kilós dokim is azt mondta, hogy figyeljek oda a kajára. Ő, aki szinte csak gurulni tudott :))))

2012. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azért az megnyugtat, hogy ti is úgy gondoljátok, hogy ez jó eredmény. :)

Azért még várom a tapasztalatokat.

2012. febr. 1. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!ne aggódj,ez jó.a védőnőnek meg tényleg nem kell mindent elhinni.7.8 fölé nem mehet a 120 perces.ha nekem is ilyen lehetne:)
2012. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia4


Nálunk csak 1 órás van,de 4,3 lett az éhgyomrim is meg a terhelt is!Nekem azt mondták tökéletes!


Védőnőnél mégnem voltam,de engem nem is izgatmit mondd,nekem az első lányom születése után olyan marhaságokat mondott,hogy azótA csak a kötelező pofavizoitre megyünk,és kész...

2012. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7,2-nél mondta a dokim, hogy határérték, figyeljek a szénhidrátbevitelre. A te eredményed tökéletes, ne izgulj. Néhány védőnő kicsit túl okosnak tetteti magát.
2012. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Ez tökéletes. 7,8 a határérték, különben szigorú CH diéta. Nekem 8,4 lett a 120 perces érték, és 150 gramos CH diéta lett az eredmény.
2012. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!