Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedtek + Omega 3 vitamint?

Szedtek + Omega 3 vitamint?

Figyelt kérdés
ha igen, milyet?

2012. febr. 2. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Femibiont, igen, de csak mert a férjem neurológus és az a vesszőparipája, hogy gyönyörű agya legyen a picúrnak. :)))


Viccet félretéve, nem árt, sőt. :)


25 hkm

2012. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első terhességemnél szedtem a 17.héttől valami hatalmas kapszulába rejtett "okosságot". aputól kaptam, nem emlékszünk a nevére. kisfiam okosabb lett,mint a vele egykorú ovis társai. én ennek tudom be. ezért kérdezem,ki milyet szed!:)
2012. febr. 2. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Na tessék, csak nem véletlenül kapta a férjem a diplomáját! :)))) Megmondom őszintén, én kételkedtem a hatásában, de ha ti mondjátok! :) Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat! :)
2012. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:) pont ezért tettem fel a kérdést:) hisz az omega zsírsavak nagyon jól serkentik az agysejteket:) pici kora óta sokkal fejlettebb, mint vele egyidős társai. nem akarok a saját fiammal hencegi, csak tényleg más:)és mi csakis az omegának tudjuk be:)

most a SuperWell omega3 + szedem, remélem a legjobbakat :):):):) ÉS nagyon örülök, megerősítetted bennem ezt a tudatot!!

2012. febr. 2. 10:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez számomra egy fontos mondat: Az omega-3 zsírsavak közül a DHA a magzati idegrendszer fejlődésében és a kisgyermekek fejlődésében játszik szerepet mindaddig, míg az agy szerkezete ki nem alakul.
2012. febr. 2. 10:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szedem. Már terhesség előtt is szedtem saját magam miatt. Aztán mikor megtudtam, hogy jön a kisfiam utána olvasgattam és úgy döntöttem nem hagyom abba. Az újabb fajta terhesvitaminokban már eleve van omega 3. Pl. a Ladeevitben vagy a Pharmaton Matruelle-ban
2012. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem, a fiam gyönyörű, egészséges és nagyon értelmes. De azt nem tudhatom, hogy genetikusan, vagy az Omega3-tól :) Szerintem is jó egyébként, én hiszek benne.

Annyit azért hozzátennék, hogy a lányommal még anno Maternát szedtem (akkor az volt legjobb, még nem volt Femibion), mindig a legokosabb gyerekek közé tartozott, kitűnő tanuló. De sokat is foglalkoztam vele a kezdetektől.

Végig szedtem a vitamint mindkettővel, és 3300 körül volt a súlyuk születéskor, szóval nem lettek tőle hatalmasak sem.

2012. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedtem és szedem most a másodiknál is. A fiam 3 éves és olvas. Nem tudom honnan szedi az eszét, nem vagyunk mi sem hülyék apával, de én átlagnak tartottam mindig magam, ő nagyon más e téren. Meg nagyon érdeklődő és kiegyensúlyozott hálég. Kérdésedre válaszolva én külön nem szedtem, de most nem is tudom, hogy van-e az elevitben.
2012. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elevitben nincsen.
2012. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ladeevitet szedtem, de alig bírtam lenyelni. most Hipp Natal-t iszom, az legalább könnyen csúszik és imádom!! + most kezdtem a SuperWell nevű omegát is. ez is nagy kapszula,de a cél érdeklében elemet :)
2012. febr. 2. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!