Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő anyukák! Milyen terhess...

Leendő anyukák! Milyen terhességi vitamint szedtek?

Figyelt kérdés

Az első babával Elevitet szedtem.

Most kezdjük lassan a ksitesó projektet, és nem is tudom hogy maradjak az előzőnél,vagy msáiket próbáljak meg.


Sokan modnják,hogy nincs összefüggés, de elég nagy( 4 kg)babát szültem,és hát a msáodik ált. még nagyobb(ne ezt már nem szeretném). :):)


2011. nov. 29. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én semmilyent, csak folsavat.
2011. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek és nekem megfelel.

15hkm

2011. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia én mikor kiderült hogy babás vok,5 hete akkor azonnal vettem Gravidát !!

Nekem jó!

Az eslővel Elevitet szedtem de csak 3 hónapig mert igen nem akartam óriásbabyt!!

Igy is a 37.hétre jött a drágám és 54 cm.rel 3150gr-mal!!szép napot üdv egy 5 hetes kismami

2011. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocsi Elsővel akartam irni
2011. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet szedtem, mellette folsavat, most egy hónapos múlt a kisfiam, teljesen egészséges, és nagyon erős, ezt a doktor nő is megjegyezte még a kórházban, hogy gyönyörűen tartja a fejét...3300 grammal született, és 50 centivel, pontosan a negyvenedik hétre, a kiírt napra! Annak ellenére sem lett nagy baba, hogy anyum engem négy kilóval, öcsémet pedig 4,25 kg-mal szülte! Már ezerszer meg lett cáfolva, orvosok által is, hogy a vitamintól nagy baba születik, ez csak genetika, meg esetleg az, hogy mennyire jó étvágyú a kismama...bár én rengeteget ettem, és mégis átlagos súlyú babám lett...és én sem híztam sokat! Szóval nyugodtan szedd az Elevitet vagy amelyiket szeretnéd, mert nem ettől függ a pici súlya! üdv
2011. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
folsavat!és a táplálkozással viszem be a többi vitamint
2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Femibiont szedek

17hkm

2011. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet szedek, és semmi bajom tőle. Azt én is hallottam, h az ilyen vitaminoktól nagyobb lehet a baba, de az orvosom, a védőnőm is azt mondta, hogy ez genetika, a táplálkozás, és a cukor! Mármint ha valaki cukros, valaki nem, ezekkel van összefüggésben!
2011. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én folsavat és Gravidát szedek (abban van jód is). A lányommal is ezt szedtem és 3,3 kiló és 55 cm lett, teljesen normális.

A szomszéd lány Elevitet szedett és 2,8 kiló lett a babája a 40-ik héten, szóval szerintem nincs összefüggés, ez inkább genetika.

9 hetes kismama

2011. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem végig 3050 grammal született meg a babónk pont a 40.hétre. Barátnőm semmit nem szedett és 4,2 kg-mal szülte a kisfiát 39.hétre. Testalkatilag hasonlóak voltunk, talán pár centivel magasabb vagyok, de az ő férje viszont nagyon magas, az enyém pedig közepesen magas.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy a vitaminnak semmi köze ehhez. Ez az óriásbébi duma már rég elavult.

2011. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!