Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez? A 18 hetes uh....

Babi0906 kérdése:

Mit jelent ez? A 18 hetes uh. Papíromra azt írták: lepény elhelyezkedés: mellső fal fundusban. Ez jelent valamit? Rosszat vagy jót? Vagy nincs is jelentősége?

Figyelt kérdés
Csak pár napja fedeztem ezt fel és mivel az orvosom erről nem tett említést sem ezért kérdezlek titeket. 24hkm
2012. febr. 3. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmit, legfelül van, ez a legjobb hely. :) gratulálok a babához!


25 hkm

2012. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Örülök, köszönöm :D

Neked is!

Nemét tudod már?

2012. febr. 3. 09:42
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen-igen, kislány, nem is olyan "kicsi" már, a múlt heti 4D-s szerint 32 cm, és 702 gramm. :) Picit nagyobb, mint a kora, de egy tündér! :)) Nektek? Megmutatta magát? :)
2012. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Voltál már 4D?? Látszott minden rendesen?Arcocskája is már látszott? Már úgy értem volt grimasz meg ilyenek? Én szeretnék menni, de azt olvastam, hogy a 26-27 hét közözött érdemes menni. Már 2 orvoson is kifogott, de mind a kettő szerint fiú, bár közel sem biztos, de én is úgy érzem. Hétfőn megyek a dokimhoz ő csinál uh. ha azon sem mutatja meg magát akkor majd a 4D :D
2012. febr. 3. 09:57
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi mindig 4D-n voltunk, 12 hetesen is, meg 18 hetesen is, meg most egy extrán (apukája doktor bácsi, és jobban át tudja nézegetni olyankor, na meg én is nagyon-nagyon szeretem). :)) Ha akarod, privátban küldök egy képet, hogy hogyan festett ezen az uh-n, viszont már a 18 hetesen is mosolygott, ezen ásított, bekapta az ujjacskáját, forgott össze-vissza, és elég jó húsban van már! :) Játszott a zsinórral, a feje fölé emelte a lábát, aztán majdnem teljesen átfordult. Nagyon jó volt! :)
2012. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, küld el!!! Mondjuk az jó, hogy orvos. Nekem van magánorvosom, ő szokott uh. csinálni, de nem 4Dt. Meg a kórházban a kötelező uh. láttuk még csak. Elég jól kivehető volt már ott is csak hát még se olyan, mint 4D. Nagyon jó lehet már alig várom. Neked első gyerek?
2012. febr. 3. 10:05
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Első baba, és a 2D állítólag jobb is a nem meghatározásához. Semmiről nem vagytok lemaradva egyébként, annál nagyobb élmény lesz a 4D, ha mentek majd. :)
2012. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én orvosom elég fiatal, de nagyon becsületes, udvarias stb. bár a kórházért nem rajongok ahol szülni fogok mivel odatartozik, de ha ő is ott lesz nem lehet baj. Bár megmondom őszintén nagyon félek, nem a fájdalomtól meg ilyenek csak hát nem szül az ember mindennap :D Itt meg olyan jó kicsit beszélgetni másokkal. Ti Budapesten éltek? A férjed nőgyógyász?
2012. febr. 3. 10:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon aranyos :DDD
2012. febr. 3. 10:32
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Neeeem, nem nőgyógyász, és Debrecenben élünk. :)Nem lesz fogadott orvosom, csak szülésznőm, így az orvos fogadós részhez nem értek, de az tuti, hogy a szülés engem is egyre jobban foglalkoztat... Szülésznőt fogadtunk, na meg bízom abban, hogy a tiszta élettani részéhez a férjem is ért valamennyit, hála Istennek. Eddig egyébként valahogy ezen nem gondolkoztam annyit, de 2-3 hete eléggé ez jár a fejemben, hogy mennyire fog fájni, hogy indul be, meg stb... Lassan kész a lakás meg a babaszoba is, gondolom nincs, ami lekötne... :D Tényleg jó itt beszélgetni egyébként, én is szeretem, plusz most kismama nem is nagyon van a környezetemben, csak kisgyerekesek. Te hol fogsz szülni?
2012. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!