Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel rózsaszínes pár cseppet...

Reggel rózsaszínes pár cseppet láttam a bugyimon. Mi ez?

Figyelt kérdés
Vérzés? Hasam picit fáj.
2012. febr. 3. 09:40
 1/8 A kérdező kommentje:
17. hetes kismama vagyok.
2012. febr. 3. 09:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja fertőzés is, vagy méhszáj gondok, meg kellene mutatni az orvosnak.
2012. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Este összebújtatok a pároddal? Mert az is okozhatja (orgazmustól pici méhösszehúzódás, hajszálér elpattant).
2012. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt.
2012. febr. 3. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szerintem, ha megmutatod a dokinak. Legalább megnyugtat!
2012. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mindenképp menj orvoshoz.

Én nem vagyok egy "túlaggódós fajta", de a dokim azt mondta a 13 hetes tanácsadáson anno, hogy innentől semmilyen vérzés nem lehet, ha van, akkor keressem.


Mivel csak pár csepp nem hiszem, hogy komoly (belőlem ömlött a vér a 6. héten), de mutasd meg, hogy megelőzzétek a nagyobb problémákat.


Jó egészséget! 27 hetes

2012. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Babi0906 ***** válasza:

Szia!

Nekem 15 hetesen volt egy pici barnás folyásom, én sem aggódtam túl csak leültem az internet elé, hogy mások miket írtak és hát gondolhatod. Hívtam az orvosomat mi legyen azt mondta menjek be a kórházba nézzék meg. Be is mentünk megnéztek, a pici teljesen jól volt,mondta az orvos (ügyeletes), hogy menjek el az én orvosomhoz is. A doki közölte a rendelési időig ne menjek dolgozni, aztán mentem hozzá vett hüvelykenetet és bacis volt :( Na mondta is a doki, hogy kúp és minden rendben van de elhanyagolni nem lehet. Azóta minden alkalommal vesz kenetet, mert bármilyen baktérium, fertőzés vagy gyulladás koraszüléshez vezethet. Szerintem nézesd meg.

2012. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sok megerőltetéstől lett, pihenni kellett sokat és elmúlt. Ma 10 hónapos a fiam
2012. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!