Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtétek el berendez...

Ti mikor kezdtétek el berendezni a gyerekszobát, hány hetesen?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

mi 25-hetesen rendeltük meg a bútorokat 10 hét szállítási idö volt. mire jöttek 35 hetesen a bútorok addigra ki volt festve, meg volt csinálva a dekoráció stb...

majd lassan elkezdtem mosni a dolgokat és mentek a szekrénybe.

2012. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hete festünk, bútorok megvannak, csak össze kell őket szerelni. Ez a 25. hét.
2012. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szobát már az ősszel kifestettük. A héten kezdtem el beszerezgetni a bútorokat és egyéb holmikat. A jövőhéten még a kórházi csomagba való cuccokat is begyűjtöm.


Sokan bántanak miatta, hogy túl korai - de én úgy vagyok vele, hogy jobb ha minden megvan. Soha nem tudni, hogy kórházba kerülök-e. Akkor is lenne aki megcsinálja ezeket, de csak jobb ha én intézem.

Kimosni, szépen elpakolni még nem fogok, de megnyugtat, hogy a házban van minden. :)


27 hetes

2012. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 36-ik héten államvizsgáztam. A kórházi pakk ott volt velünk!

Mivel a dolgozó szobából lett gyerekszoba, ez után alakítottuk át. A szekrénysor adott volt, csak a tanszereket kellett kipakolnom, az íróasztal átkerült a nappaliba, a helyére került a kiságy. Egy komódot vettünk, ennek a teteje lett a pelenkázó.

Kifestettük, új textileket, szőnyeget vettünk. 2 hét alatt elkészült. Ezek után mostam ki a ruhácskákat, és vasaltam. Ezzel 1 hét alatt megvoltam.

Semmi más dolgom nem volt szülésig, így 2 héten át unatkoztam, mert a fiam a 41 hét végén született meg, indítással.

2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

35 hetesen.

De festeni nem kellett, mert elotte volt par honappal, amugy is festettuk az egesz hazat gyerektol fuggetlenul.

2012. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 timike26 ***** válasza:
anyukàmnak koszonhetoen a 3 honapban màr minden kèszen àllt a babànak.igaz igy minden honapban mindent àtmosni tobb melo volt mint vàrni vele.
2012. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!