Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 18 héten?

Normális 18 héten?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy most már néha-néha éreznem kéne a baba mozgását, hát én ennek ellenére még abszolút semmit sem érzek. Normális ez vagy tényleg éreznem kéne már?
2012. febr. 5. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Jézus dehogyis kéne! Ki mond neked ilyen baromságokat?!

Valaki hamarabb érzi, ez alkati kérdés is, de az első babát 20-21. hét körül érzi általában először a kismama!

Szóval ne aggódj, fogod érezni pár hét múlva biztosan, de az is lehet, hogy már holnap. :-)

A sok okossal meg ne foglalkozzál!

2012. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cseppet se ritka ha valaki csak a 20. hét után érzi, sőt....Ne aggódj mindenkinél más!!! Meg akinek pl elől tapad a méhlepény az később érzi mint akinek elől stb stb nyugi semmi baj azzal,hogy még nem érzed :))))))))))
2012. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 3.babám várom. Körülöttem mindenki azt mondaj,hogy mivel 3. Már éreznem kéne. Most leszek 15h. Szerintem ne aggódjunk.uh-n minden kiderül.
2012. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Látom neked is kijutott a sok okos emberből akik szeretnek ijesztgetni.Ne törődj velük.Igazuk van a többi válaszolóknak.Mindenki más.Majd ha akarja hogy érezd akkor megmutassa magát.Addig is türelem.
2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, most megnyugodtam és majd közlöm a nagyokosokkal, hogy nekem ez a természetes!

Még egyszer nagyon köszönöm!

2012. febr. 5. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, a sok okosság olyan fárasztó néha, még ha jóindulatúak is... :)) Sose törődj vele, majd behozza és szétrúgja az oldalad a pöttöm! :) Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor ez még tök normális...


szép napot! :)


26 hkm

2012. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha ez megnyugtat én a 21.héten éreztem először.Ne foglalkozz senkivel a babó jól van és ficánkol ő rendesen csak még nagy helye van!
2012. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! A 20. hét körül az átlagos, ne aggódj. Én az elsővel egyszer éreztem a betöltött 17. héten, de aztán napokig nem. A 19-20. héten éreztem már folyamatosan.


Most a másodikat várom. Ma vagyok 17 hetes. A 14. héttől már éreztem, de nagyon ritkán és elég gyengén. Most egy-két napja már erősebben érzem, de nem rendszeresen.

Szóval ne aggódj, ez normális!

2012. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha első terhes vagy, azt sem tudod milyen érzés, lehet már rég érzed, csak azt hiszed bélmozgás :) Majd amikor már jó nagyokat fog rúgni akkor fogod érezni biztosan :) Baj biztos sincs a sok okosnak meg mondd azt, hogy már 12 hetesen érezted, hogy megfordult...
2012. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!