Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan Szülész orvos a...

Ludmill@ kérdése:

Van olyan Szülész orvos a kistarcsai kórházban aki szimpatikus, kedves, óvatos szakmailag kiváló, és Aki nem ragaszkodik a császármetszéshez?

Figyelt kérdés
Az első szülésem császáros lett, de rettegek tőlem mert nem volt jó tapasztalatom, és nagyon szeretnék természetes úton szülni másodikra. Szeretnék egy másik orvost találni,(mert az enyém elment nyugdíjba) aki a kistarcsai kórházban dolgozik, mert ott fogok szülni, és el kell kezdenem már a keresgélést, mert félidőben vagyok. Tudna valaki , Valakit ajánlani?
2012. febr. 5. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Surányi doktort ajánlom, csak jól jársz vele. Pártolja a sima szülést, császár után is. Én nála szültem, tapasztalatból írom.

www.medinice.hu

2012. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!