Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Pálmai...

Milyen orvos Dr. Pálmai Bálint szülész (János kórház)? Akinek van tapasztalata vele, kérem írjon!

Figyelt kérdés

Félidősen is vállal még vajon?

A dokimmal nem vagyok megelégedve, ezért keresek mást.


2012. jan. 26. 19:21
 1/4 h.anita78 válasza:

6 hete szültem nála!Nem szeretnék ömlengeni de keresve sem találhattam volna jobbat!!A János kórház szülőszobája pedig maga a tökély!

Itt is találsz a dokiról véleményeket! [link]

Itt pedig a honlapja: [link]

2012. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az a baj, hogy már 23 hetes vagyok, úgyhogy szerintem már csak a következő babával tudok Pálmai dokihoz menni.

Nagyon bánom, hogy az elején nem találtam rá!

Olvastam fórumokat stb. én is a dokiról- csak már későn, ahol elmondja, hogy nem szereti a 20. hét után átvenni a kismamákat, mert szereti, ha megismerheti és az elejétől nyomon követheti a kismamáit.

Tényleg nagyon szimpatikusnak tűnik!

Az anyagi része sem megoldott az átvételnél, amit ugye az elejétől előre kéne fizetni minden hónapban...

Így pedig nem tudom hogy lehetne megoldani-már talán sehogy, mert mire időpontot kapnék legalább 26-28 hetes lennék, szóval ki van zárva sajnos.

Mindenképp a Jánosban szülök, még az is lehet, hogy pont ő lesz ügyeletben!

Jó babázást neked!

2012. febr. 7. 21:57
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én is félidősen készülök váltani (24 hetes), egy telefonhívást és érdeklődést azért megér, hátha elvállal. Nem gondolod?

2012. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha fizetsz neki, biztos, hogy jó orvos lesz! elég magas a tarifája! nagyon a pénz motiválja! én nem fizettem neki, ezért eljöttem, mert már kellemetlen volt, hogy viselkedett számomra..
2013. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!