Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+2hetes kismama vagyok.3....

14+2hetes kismama vagyok.3. baba. Már sokan érzik mocororogni, én nem. Egy puklit érzek naponta párszor, de mást nem. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az a gond, hogy másokhoz hasonlítjuk a terhességünket.

Az, hogy másnak mocorog és neked még nem, nem jelent bajt!

A te babád, a te tested, tehát más mint a többieké. Úgyhogy először is nyugi, hamarosan meg fog mozdulni!

2012. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15+3 én se érzem, de ma láttam uhn és jól van, kit érdekel, érzem-e :)
2012. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a harmadik babámat is csak a 18.héten éreztem, ugyanúgy ahogy az elsőt ésa másodikat. Nem mindenki érzi olyan korán. Pedig nekem sem olyan vastag a hasfalam, nem vagyok hason sem zsírpárnás- csak minimálisan.
2012. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uh..Akkora kő esett le a szívemről.. Interneten is olvastam,hogy hamarabb lehet érezni,meg itt is badarságok,horrortörténetek vannak.. Nagyon köszönöm..bizti rendben lesz vele.. Jó babázást.
2012. febr. 3. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Harmadik gyermekemet várom én is, én a 16héten éreztem először. Nyugi ne idegeskedj, te is fogod érezni őt nemsokára. Boldog babavárást. 26hkm
2012. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok, még annyit, hogy igaz a 18.héten éreztem először a 3.babát is, viszont tudom, hogy kb 4hétig élveztem a mozgásait, utána viszotn iszonyat aktív és nagyon nagyon mocorog. Még 1-2hetem van hátra, és már szó szerint szétrúgta az oldalamat!! :) Ugyhogy behozta rendesen azt a pár hetet, amig nem éreztem ŐT!!
2012. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!