Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség jele? Január 3. án...

Terhesség jele? Január 3. án volt meg utoljára most február 2. án kellett volna megjönnie de semmi idáig. Január közepe óta feszül a hasam mintha szét akkarna durranni és a melleim is mintha megduzzattak volna.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 15:07
 1/6 Kerria ***** válasza:

elképzelhető :)


Mennyire pontos a mensid?

2012. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?Már kimutatja ha terhes vagy!
2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezek lehetnek terhességi tünetek, főleg ha pontos a mensid és már késik pár napot.

Vegyél egy tesztet, már kimutatja! Inkább még reggeli vizeletből végezd el, az pontosabb eredményt mutat ennyire korán.(Nekem mindkétszer esti teszt mutatott pozitívat, de már akkor majdnem 6 hetes voltam mindkettővel. Elég hosszúak a ciklusaim, emiatt voltam már majdnem 6 hetes, mikor gyanakodtam.) A tüneteim hasonlóak voltak, mint amiket írtál.

2012. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem január 4-én volt meg utoljára és január 28-án már pozi volt! Szóval tesztelj, mert már mutatnia kell!!!! :-) Szorítok!!!!!! :-)
2012. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az este megjott de még mindig meg van a feszülő has és a duzzant mell érzésem. Anyunak az egész terhességg alatt meg volt lehet hogy én is igy járhatok.
2012. febr. 6. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz,még amig vérzel,betétet tegyél be,azt meg fogja nézni és lehet h téged is és megállapithatja h baba van-e. mindenképp menj minél előbb mert ha baba de vérzel,akkor ad gyógyszert rá!!!
2012. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!