Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem érzitek úgy mintha egy...

Ti nem érzitek úgy mintha egy ideg becsípődött volna a gerinceteknél? Alig bírok mozogni feküdni és a járás pokoli. Szó szerint felállásnál húzom a lábam.37 hkm

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyom a Babi, most már jó nagy lehet.


Nekem az segít, ha "pucsítok", térdelek és leteszem a két könyökömet, úgy nyújtom a hátam-derekam. Kitartás, nemsokára itt a vége! :))

2012. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom!! :).Azt vettem észre hogy a jó meleg fürdő után jobb volt,de mindig tusolni szoktam nehogy valami baj legyen mindössze 2X mertem kádba ülni a 37 hét alatt,és annyira hiányzik a csontjaimnak.Félek hogy esetleg kinyílt már a méhszáj nehogy valami fertőzést kapjon a pici.Ahogy írtad ki kel bírni nincs sok hátra.
2012. febr. 6. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be is csípődött, ahogy kell. :-( 34 hetes voltam, utolsó hetem volt a melóban. Úgy kellett beemelni a kocsiba, meg ki itthon. Az utolsó napomat elengedte a főnököm, bőgve keltem még wc-re is. 5-6 nap alatt fokozatosan elmúlt, de addig a doki ijesztgetett császárral, neurológussal, MR-rel, stb. Huhh.. Aztán nem lett semmi. Én voltam masszíroztatni, de csak rendes gyógymasszőrhöz, aki érti is hogy mit lehet ilyenkor és mit nem. Hát utána nap még rosszabb lett kicsit, de aztán el is múlt.
2012. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: én is minden belső vizsgálat után, ahol az került a kiskönyvembe, hogy zárt a méhszáj, óriási langymeleg habfürdővel jutalmaztam magam amint hazaértem és olllyan jó volt :))


Tégy Te is így, ha lehet ;)


Ha van esetleg homeo-patika a közeledben, vagy az orvosod ismeri a homeo-bogyókat, talán tudnak ajánlani valamit!


Szóval kitartás, pihenj sokat :)


40+3 hkm

2012. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, négy napig feküdtem, csak segítséggel tudtam mosdóba is menni azt hittem elpusztulok, végül a paprikás lóbalzsam segített..nagyon jó forró lett a bőr ahová a férjem a krémet kente, tele van gyógycuccal..két nap kenés után lábra tudtam állni és egyedül menni:) hatalmas élmény volt, aztán még kentük pár napig és totál renbe jött.Ha tudom, hogy ennyire használ akkor hamarabb kezdjük kenni.
2012. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek próbálkozom!Vigyázzatok magatokra jó babavárást!
2012. febr. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!