Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec.4re nem vártam, nem is...

Dec.4re nem vártam, nem is jött meg erős pozitív tesztem van, dec.16-án lát már az orvos vmit? Utána elutazik, és csak január elején jön haza, addig megesz az ideg.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges elmenned.Nekem is igy volt és csak jan.ba látott.és vot szivhang:)))
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hiszen a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják, tehát a babád már majdnem 6 hetes:)
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na egy igen egy nem :) attól félek h mondjuk nincs jó helyen, vagy méhenkívüli vagy képzelem csak az egészet...de most azért több ezer ft.ot kifizetni így ünnepek előtt hogy úgyis hazaküldenek mert semmi se látszik...
2010. dec. 14. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, akkor először ne magánrendelésre menj, han em az SZTK-ba. Egyszer ki lehet bírni.:)
2010. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És vajon ott nem küldenek el mondván hogy túl kicsi még a terhesség? Barátnőm mesélte hogy neki 6 hetesen is csak hasi fejjel nézték a babát a kórházban és ne látszott úgy semmi...
2010. dec. 14. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem küldenek el, miért küldenének? Engem nem ultrahanggal néztek legelőször, hanem sima nőgyógyászati vizsgálat volt-igaz én 2 nappal az elmaradás után mentem, pozitív tesztel. Van valami jele a terhességnek már akkor is, hiába nincs még szívhang, de már nem emlékszem mit mondott a doki, elég régen volt.
2010. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké rendben :) Köszönöm a válaszokat!!
2010. dec. 14. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan menj el,te is megnyugszol,és ha 6 hetes vagy akkor már petezsákot látni fog,szivhang nem biztos hogy lessz még,de addig elláthat az orvos jó tanácsokkal,január meg még nagyon messze van,én biztos nem birnám ki.
2010. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem dokim azt mondta, hogy a protokol szerint 6hetesen nőgyógyászati vizsgálatnak minősül, ha még megnézik a terhességedet, tulajdonképpen azt nézik, h jó helyen van-e, és még amit tudnak. (nekem pl 6hetes2naposan még nem volt szívhang) utána 12hetesen kellene menni, de a mostani sok betegeskedés- tavaly pl a H1N1miatt 9hetesen is sorra berendelte a doki a kismamáit.

Szóval én 6, 9, 12, hetesen voltam ultrahangon az elején, a 6és 9hetes hüvelyi uh volt.

szten menj el a 6hetes vizsgálatra. :-)

boldog babavárást kivánok!

2010. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm!! megnéztem kalkulátorral pont 6 hetes leszek elvileg..remélem vmi látszani fog már. Annyira izgulok, olyan sok rosszat hallottam mostanában (vetélések meg stb.)
2010. dec. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!