Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon durva aranyerem van....

Nagyon durva aranyerem van. Mit lehet vele tenni? A fekvéstől hamarabb gyógyul? Vagy inkább sétálgassak?

Figyelt kérdés

Használtam rá Spertit, Körömvirág krémet, Venoruton kapszulát is szedtem és a krémet is használtam. Detralexet szedek jelenleg, és Doloproct kúpot és krémet is használok. Ezek ellenére iszonyatos fájdalmaim vannak. Ez a durva dolog kb 1 hete tart. Néha kicsi javulást érzek, de jelentéktelen. Kb 2-3 centinyi dudor van kinn a popómból. Ha kakilok az egész fenekem "kifordul", egy részét vissza tudom nyomni, persze iszonyatos kínok közepedte. Még azt vettem észre, hogy szinte folyamatosan nyomás ingerem van, mintha pukiznom, vagy kakilnom kellene. Ez állítólag azért van, mert a baba nyom mindenemet lefelé.

Ez a második gyermekem lesz, holnap kezdem a 32. hetet.

Ha szülésig megmarad ez az iszonyú szenvedés, hatalmas aranyér a fenekemen, akkor császároznak?


2012. febr. 6. 10:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi, hogy írtál. Akkor folytatom, mert tegnap én elkezdtem, de mint halottnak a csók, annyit használt, aludni is alig bírok annyira fáj. Most vettem detralexet, mert az tudom, hogy az előző terhességemnél használt, de akkor folytatom a borogatást is. Köszönöm a tanácsot!
2012. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!