Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok 9hetes allandoan...

Terhes vagyok 9hetes allandoan fazok raz a hideg tegnap este annyira hogy mar nem tudtam magammal mit kezdeni mitol van ez? Meg olyan olom faradsag jon ram hogy rogton eltudnek aludni mitol van ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 19:46
 1/7 Andika001 ***** válasza:
nem tudom mitől lehet,én 13 hetes vagyok,és én is érzem:(
2009. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontos választ nem tudok neked addni,de szerintem azért van ez mert a szervezeted egyfajta változáson megy át terhesség miatt,én is így voltam az elsőnél,a másodiknál már nem.
2009. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom en se:( gondoltam a vernyomasra is... ez az alacsonyra vagy a magasra jellemzo?
2009. jún. 1. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem az elsonel nem igazan volt ilyen ez a masodik terhesegem
2009. jún. 1. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vacogtam sokáig, szerintem a magasabb testhő miatt van, ugyanis normális, hogy ilyenkor 37 felett marad a hőmérsékleted. A fáradság meg a hormonoktól van, pihenj sokat!
2009. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetes vagyok és ráz a hideg és minden ugyanúgy ahogy te leírtad.

Én is aggódni kezdtem ,aztán a többi kismama megnyugtatott h ez így rendjén van.

De azért én nem zárom ki azt se h nagyon lehűlt ám az idő.

Amikor elkap a fáradtság akkor(ma fedeztem fel)a pulzusom is nagyobb mint kellene.Még légszomjam is van

És nem vagyok vérszegény!

Nekem is második terhességem,az elsővel semmi bajom nem volt.

2009. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam is volt igy,majd elmulik nyugodj meg!
2009. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!