Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetesen terhességi kiütések...

40 hetesen terhességi kiütések ellen mit lehetne tenni? Egész testem ellepte már viszket, fáj, ég, ráz a hideg, még aludni se tudok. Hogyan lehetne gyógyítani vagy enyhíteni?

Figyelt kérdés
Állítólag szülés után majd lassan elmúlik de addig beleőrülök úgy kinlódok már két hete
2008. júl. 15. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 8 hetesen jöttek ki a kiütések. voltam bőrgyógyásznál, kaptam rá fürdetőkrémet,ezt lehet kapni a gyógyszertárban is recept nélkül. sajnos a nevét nem tudom,de este megnézhetem neked. meg kaptam krémet is,amit fel kell rázni és azzal kell bekenni a pöttyöket. ezzel szokták kenni a bárányhimlőt is.szerintem ezt is lehet kapni recept nélkül. ezek nem is drágák,pár száz forint és tényleg nagyon jók.
2008. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megpróbálom.Én is kaptam bőrgyógyásztól többféle krémet is de egyik se segített.Talán amit te írtál hatni fog.
2008. júl. 15. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
megint én vagyok. calcium pezsgőtablettát próbáltál már inni?? én azt is ittam,napi 2-t. este 8 körül megírom a fürdetőkrém nevét
2008. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,remélem nekem is használ és végre fellélegezhetek.calciumot iszom és már a többit is használom.Mégegyszer nagyon köszi
2008. júl. 16. 06:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam szintén kijöttek, befektetek a Bőrgyógyászati Klinikára és kortikoszteroid tartalmú gyógyszert és krémet kapok rá. Nem nagyon örülök neki, de azt mondják nem árt a babának. Még csak 2 napja tart a kezelés (hétvégére hazaengedtek) de már érzem az enyhülést (azelőtt én is beleőrültem úgy vakaróztam). Mindenesetre nem merem sokáig szedni, mert a neten azért utánaolvastam, hogy nem bizonyított a terhesség alatti veszélytelensége ezeknek a szereknek.
2008. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon régi a kérdés, azóta már van egy másfél éves babád, feltehetőleg minden rendben veletek.

Én úgy tudom ha a terghesség vége felé jelentkeznek ilyen tünetek az terhességi toxaemiára is utalhat (gyakorlatilag vémérgezés), ami nagyon súlyos mamára-babára, ha időben nem fedezik fel. Így járt sajnos a közelmúltban egy ismerősöm. Nálad kiderült mi okozta? Renben ment a szülés?

2010. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vérmérgezést akartam írni
2010. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!