Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok ellen...

Terhességi csíkok ellen bevált valami? Már az első trimesztertől kentétek? Én most Garnier body firming care bőrfeszesítő testápolót használok. Az jó?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:34
1 2
 1/15 Babi0906 ***** válasza:
100%
Szia! Csak jó tanács én úgy tudom semmilyen bőrfeszesítő (nem engedi a bőrt nyúlni, gátolja a bőr rugalmasságát) nem javasolt a terhesség alatt, csak kimondottan terhességi csíkok elleni, zsíros gyógyszertárban kapható krém. Nekem védőnő mondta. Én milupa krémet használok eddig nincs csíkom , pedig hajlamos vagyok rá, mivel a terhesség előtt is lett a combomon. Az, hogy lesz-e több az szerintem alkati kérdés, de meg kell próbálni elkerülni.
2012. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima babolaj! Szerintem az a legjobb. Én az 1. trimeszterben még nem kentem.
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából alkati dolog. Van aki szerencsés és akkor teljesen mindegy, hogy keni-e magát valamivel illetve ha keni akkor mivel keni. Aki nem annyira szerencsés az inkább csak késleltetni tudja a csíkok kialakulását. Vannak speciális készítmények amik ára elég tág határok között változik, de bármilyen kollagén tartalmú krém megfelel a célnak.
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A bőr rugalmasság növelése a lényeg, szerintem a babaolaj meg a milupa is jó. Én használtam,de lettek csíkok. Annyi hogy nem viszket a pocak,ha kened. Alkati dolog,hogy striák lesznek e. Jó babavárást!
2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is olajat használtam. S igaz, hogy nem akadályozza meg a csíkokat, viszont jót tesz a bőrnek, és enyhíti a feszülő érzést. Plusz ennyi kényeztetés jár a pocakodnak. :)

Másféle krémet én nem használtam volna.

2012. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam semmit,a végére lett 1-2 csík.De az is szépen elmúlott.Ez alkati dolog.
2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sötétkék Nivea-t használok, rá pedig DM-es mamaolajat kenet. 29 hétben vagyok, eddig szuper!
2012. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az elejétől a baby love és az Alverde Mamaglück-öt (DM) használom felváltva! (én mindenhol bekenem magam, nem csak a pocimat!) Nekem eddig bevált! Illetve nagyon sok vizet iszok, mondjuk azt előtte is! Meg gondolom a krémen kívül sok más befolyásoló tényező is van! Jó babavárást és terhességi csíkoktól mentes 9hónapot :)

34hkm

2012. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
babe terhessegi csik elleni kremet hasznaltam mindket terhessegemnel, mar az elejetol kezdve, egy csikom se lett, anyukam hasa tiszta csik lett anno, uh genetikailag hajlamos vagyok ra 50 szazalekban
2012. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első babámnál Vichy terhességi csíkok elleni krémet használtam az első hónaptól kezdve végig, és nem lett egy csíkom sem, pedig nagyon féltem tőle! Most a másodiknál is ugyanezt a krémet használom és még mindig nincs csík :):):):) Nekem ez nagyon bevált!
2012. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!