Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok!...

11 hetes kismama vagyok! Meddig ajánlott szedni a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

èn nagyon mesterséges vitamin ellenes vagyok (abban hiszek hogy zöldség, gyömölcs az ami tartalmaz vitamint nem a kapcsula).


De szerintem szedd végig. Elsö 12 hétben mindenképpen, mert a folsav nagyon kell. Aztán ha nem akarsz nagyon akkor szedd kétnaponta, aza alatt nem ürül ki annyira a szervezeted. én az elsönél végig szedtem a másodiknál most már csak 2-3 naponta. de szerintem terhesség alatt sokkal gyengébbek vagyunk.

2012. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem az a gondom vele,hogy egyfolytában éhes vagyok tőle,így szinte egyfolytában eszek.

Egyébként mióta megtudtam,hogy terhes vagyok,rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek.Ami szerintem terhes vitamin nélkül is pótolja a rengeteg vitamint.

2012. febr. 7. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szerintem végig fogom szedni, esetleg az utolsó hónapban 2 naponta.

28 hetes kismama.

2012. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha csak az a problémád vele h éhes leszel tőle akkor probálj ki másikat! én ladeevit-et szedtem, nekem bejött éhes sem voltam tőle és rosszul sem! ha úgy érzed elég zöldséget gyümölcsöt eszel akár el is hagyhatod, vagy szedheted 3 naponta is.
2012. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha sok zöldséget, gyümölcsöt eszel, akkor elegendő 2-3 naponta a 13. hét után. Én a Femibion 400-at ajánlom erre az időszakra.
2012. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én természetes vitamint szedtem, végig a terhesség alatt. Most is szedem a szoptatás alatt, igaz, ritkábban és kevesebbet. Prenatal a neve. Nem voltam éhesebb tőle. [link]
2012. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a ladeevit-et ajánlom, abszolút nem vagyok éhes tőle és nem okoz semmi problémát
2012. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a szoptatási időszak végéig. Egyáltalán nem biztos, hogy a vitamintól vagy éhes, nem bizonyított, hogy fokozza az étvágyat. Lehet, hogy szimplán a terhesség miatt vagy kívánós.

De ha gondolod próbálj ki másikat. Én Femibiont szedek, egyáltalán nem vettem észre, hogy növelné az étvágyamat.

2012. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Ladeevitet szedem egyébként!
2012. febr. 7. 11:18
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Terhesvitamint egy percig sem. Mesterséges, szintetikus, nem is igazán tud vele mit kezdeni a szervezeted, hülyeség. Egyél zöldséget, gyümölcsöt, vagy olyan vitaminkészítményt, aminek valóban van beltartalma és nem szintetikus: Forever Kids, Flavon Kids, az Ökonetnek is van szuper készítménye...
2012. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!