Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Bartha Tünde vagy Dr....

Dr. Bartha Tünde vagy Dr. Ormos Márk jobb a Debreceni klinikán? Kit keressek fel? Mennyire pénzéhesek? Vagy Dr. Bartha Tünde magánrendelése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még az elején, a 13. héten kerültem Bartha Tünde kezei közé, mert nagyon görcsöltem, és bementem a terhesambulanciára. Bár nem ő az orvosom, de csak jót tudok rá mondani, alapos volt, nagyon kedves, és megnyugtatott. Szerintem egy tündér, az árairól viszont nem tudok nyilatkozni. :(


Szép babavárást Neked!


26 hkm

2012. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
(És ugye ez TB-s rendelés volt, de ettől jobban akkor sem tudott volna rám figyelni, ha több ezer forintot fizetek neki.)
2012. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bartha Tündéről én is csak jókat hallottam. Engem nem vizsgált, de mindenki dicséri és Klinikai dolgozók is ajánlják az ismerőseiknek. Ormos Márk egyszer vizsgált, amikor még nem voltam terhes, nagyon kedves volt ő is. Bocsi, ezzel sokat nem segítettem:).
2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bartha Tünde az orvosom már vagy 8-9 éve és régi jó ismerősöm is.Nála szültem 2010-ben.CSAKIS a legjobbakat tudom neked elmondani róla,mind szakmailag,mind emberileg is.Ő a legjobb!!!!
2012. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah és Tündike egyáltalán nem pénzéhes,szinte mindig elérhető!!!!! Én rákszűrésért 10 ezret szoktam fizetni,szülésnél(progiscsászár)50-et adtam.
2012. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azóta esetleg megtudtad, hogy mennyibe kerül a terhesgondozás Dr. Bartha Tündénél, mert engem is érdekelne, és a véleményed is róla, ha esetleg hozzá jársz, vagy jártál.
2012. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia.nem hozzá jártam de ugy hallottam hogy 8000 a terhesgondozás nálla.
2012. okt. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!