Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is fajt a forgoja a...

Masnak is fajt a forgoja a terhesseg elejen? En 10 hetes terhes vagyok es jobb oldalon nagyon faj.

Figyelt kérdés
Ha napkozben jovok-megyek annyira nem is gond, de ha lefekszek az agyra alig birok felkelni.
2012. jan. 20. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az elején néha alig bírtam járni, bár inkább a keresztcsontom körmyéke fájt hátul. Valószínűleg az ok ugyanaz, már az elején készül a szervezet, tágulnak az izületek. Elmúlik majd, bár mindig jön valami újabb huncutság:) Nagyon szép babavárást!
2012. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12. héten jelentkezett, és azóta is fájdogál.

Remélem neked legalább egy kis időre megszűnik! Én már észre sem veszem, kb. megtanultam vele együtt élni.(kikelni az ágyból, hogy forduljak meg gyorsan, stb.)


36 hkm

2012. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem 4-5 hétig tartott az elején,10 hetes kortól kb, és az segített , hogy párom gyengéden!!! masszírozgatta. csak enyhén, hogy ne okozzon vérbőséget!

viszont vagy 10 percig egy egy oldalon. hihetetlenül kellemes volt.

2012. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt olyan 10hetesen kezdődött, én napközben is éreztem, volt hogy sántikáltam :) pár hét alatt eétünt.
2012. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is most vagyok 11hetes,és nekem is nagyon fáj hátul szerintem a forgóm,jobb oldalon.Szóval szerintem ne aggódj!Állítólag ez tipikus terhességi tünet.
2012. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát ilyenre abszolut nem számítottam

Néha alig bírok ráállni.

Ti kentétek valamivel? Ami hatásos?

2012. jan. 22. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Sima nivea testápolóval masszírozott, a kékkel, mert az jó zsíros, legalább a bőrömnek is jót tesz, illetve karácsonyra kapott tőlem (véletlenül :P ) egy masszázsolajat.

Auchan-ban lehet kapni, ahol a fürdősók s vannak.

Aloe verás csak növényi eredetű, szagtalan, nagyon kellemes meleg hatású. 2-2,5 dl-es, szintelen

2012. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!