Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28. hét környékén normális...

A 28. hét környékén normális a pocakkeményedés?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy magne B6-ot szedjek, de nem igazán múlt el. Nem szokott sűrűn jelenkezni a keményedés, inkább este.
2012. febr. 7. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is korán elkezdett keményedni a hasam, és nagyon sokat. Nekem Magne B6 helyett doki írt fel Magnesii Citricit. Az több magnéziumot tartalmaz, és jobban enyhíti a keményedéseket.
2012. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És az amit te szedtél mennyibe kerül?

Csak azért, mert a dokim magnerotot írt fel, de szinte dupla annyiba kerül mint a magne b6, de ha minőségben is ennyi különbség van, akkor inkább megveszem a drágábbat!

2012. febr. 7. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem mennyi volt, mikor én szedtem, de most neten néztem vény nélkül 300 Ft, de receptre olcsóbb is. Úgyhogy jóval olcsóbb a Citrici mit a Magnerot.
2012. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*mit=mint
2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magnézium kalciumot írt fel a dokim.Amit gyógyszertárban állítanak elő.Kis gömböcskék.

Marad is belőle valamennyi,ha érdekel írj privátot..

25héttől keményedtem és ebből is extra adagot szedtem 3x3 szemet...

2012. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babi0906 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is korán kezdődött a keményedés, meg is kérdezte a doki, hogy szedem rendesen a magnerotot én meg persze napi 1 vettem csak be :) Azóta reggel egyszer meg este és minden ok. Azt mondta ez a közérzetemnek is jót tesz. Egyébként ez egy természetes dolog csak nem szabad, hogy 1 óra alatt többször is megismétlődjön. Ezt olvastam is meg ő is mondta :) Ne aggódj!
2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet kipróbálom ezt a citriites magnéziumot!

Lehet azért ajánlják annyira az orvosok a megnerotot, mert az valami támogatott gyógyszer! Nem gondoljátok?

2012. febr. 7. 15:31
 8/9 Babi0906 ***** válasza:
100%
Én nem tudom miért ajánlják az orvosok, de nekem bevált. Nem hinném, hogy az orvosom rosszat akarna, szerintem minden orvos azt ajánlja amelyik szerinte jó.
2012. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. 20héttől én is keményedtem elég rendesen. Nekem Magnesolv granulátumot írt fel először, ami természetesen nem hatott. Utána felírta a magnerotot 3*1-et szedek belőle, és elmult a haskeményedésem. 27hkm
2012. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!