Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, normális 26 hetesen...

Kismamák, normális 26 hetesen ez a fájdalom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon fáj a szeméremcsontom, illetve a hüvelyem mellett lévő csont! Normális ez? A baba teheti? Nem tudjuk még, hogy befordult e mert 18 hetesen volt az utolsó uh. Köszönöm! 26 hkm
2012. febr. 7. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Nekem is fáj, és doki nem mondott semmi rosszat róla. De hát gondoljunk bele: a baba csinálja a helyet magának :)

29 hkm

2012. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két hete fájt először nagyon, akkor sokat is jártam wc-re is, rengeteget pisiltem. Ekkor mentünk uh-ra, mondtam a szonográfusnak, hogy lent keresse a fejét, mert szerintem tuti arra jár és bizony be volt fordulva :). Azóta már átfordult párszor gondolom, mert hol határozottan érzem ezt a feszítést vagy fájdalmat vagy nem is tudom mi ez, hol meg elmúlik teljesen. Szerintem ettől lehet, azért említsd meg az orvosodnak.


26 hkm

2012. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség mindenre kihatással lehet, a csontokra kifejezetten, hiszen a csontoknak is valamelyest rendeződniük kell, hogy bírják a terhelést, hogy elférjen majd kiférjen a baba.

Odalent a csontjaim nagyon fájtak egész terhesség alatt, a terhesség végére úgy éreztem majd szétesek.

De a csontfájdalom velejárója általában a terhességnek, ne aggódj!

2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!! Nagyon félek a kora szüléstől, és ezért kérdeztem meg!
2012. febr. 7. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,nekem a szülésig fájt,majd meg őrültem!
2012. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én 25 hetes vagyok és nekem már a 20. héttől fáj. Nagyon rossz, tudom.Főleg éjszaka amikor ki kell mennem pisilni, alig bírok elindulni.

2012. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen ez teljesen normális.A tested készül fel a szülésre és persze a babóca is nyomja.
2012. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erre sajnos nem készítenek fel :) Nekem is minden nap fáj kb. a 24. hét óta, főleg este meg éjszaka. (nekem be is fordult). Iszom magnézium pezsgőtablettát, mert a doki szerint ezen is segít, azóta valóban picit jobb.

Kitartás!!


29hkm

2012. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18. hétben vagyok és nekem is hasonlók vannak, főleg a szemérem és az ágyékcsont valamint a jobb oldalt a csípőm. Reggelente borzalom ráállni.. Próbáltam, hogy párnát rakok a térdem közé, hogy pihentessem a csípőm de sajna nem segít. Nekem se mondott semmi rosszat a dokim, szerinte normális. Sajna ki kell bírni..

Jó babavárást és sok egészséget!

2014. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!