Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek később volt...

Van olyan akinek később volt peteérése, mint "általánosságban lenni szokott" és baba lett belőle? Mikor teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés
pl.: a ciklus 18.napján vagy 25. napján... van peteérés, és pont akkor együtt vagytok, 28.napon nem jön meg,és rá pár napra sem, de a teszt negatív, akkor mikor lehet/érdemes újra tesztelni?
2012. febr. 7. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az előtted lévő kérdés az enyém. Már 35 hetes vagyok mint látod! Nekünk is kb a 20-ik napon sikerülhetett, mert egyszer voltunk agyütt abban a hónapban amikor sikerült! Előtte nem sikerült a lombik , végül a 4-ik hónapban lombik után lettem természetes uton kismama. Ezzel azt akarom mondani, hogy nagyon kitolódott a ciklusom. 35 napos lett a 28-30 napos helyett. És én nem is gondoltam a 38-ik napon, hogy terhes lettem. Csak rettenetesen égett a gyomrom. Gondolhatod volt nagy meglepi , mikor végül csináltunk tesztet. és hatalmas pozitív lett.
2012. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 26. napi pé-ből fogant a kislányom, értelemszerűen 2 hétre rá, vagyis a 40. napon teszteltem.
2012. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én a nem várt napján teszteltem, negatív lett, gondoltam nem jött össze (előző gyerkőccel 4 nappal előtte már + volt). Aztán amikor 5 napja késett akkor teszteltem megint, ez halvány + lett. :)
2012. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratula a 35 hetes kismamának!!:) (első válaszadó)

Könnyű, problémamentes szülést és sok örömet,boldogságot kívánok Nektek!:)

Én ma vagyok a ciklusom 34. napján és a 28. és 32. napon teszteltem negatívat! Menzesznek még jele sincs! nem tudom mire gondoljak!?

2012. febr. 7. 18:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat!!!:)
2012. febr. 7. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoritok neked! Első voltam!
2012. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ciklus 18. napján volt pozi az ovulációs tesztem, aznap és másnap voltunk együtt. Az együttlét után 10 nappal már halvány tesztet produkáltam, igaz alig láthatót. Vártam még 4 napot, akkor már szép erős volt.
2012. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!