Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes terhes vagyok és...

17hetes terhes vagyok és nagyon megfáztam. Lehet valami baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Néhány nappal ezelőtt volt hasonló kérdésem. Szintén megfáztam, elmentem orvoshoz, gyógyszerészhez, körbetelefonáltam boldog-boldogtalant. Az orvos nem volt hajlandó gyógyszert felírni (nem is bánom), szigorú pihenést javasolt,sok folyadékot, C vitamint. Egy dolog nagyon fontos, 38C felé ne engedd a lázad, mert a láz miatt csúnya dolgok történhetnek. A gyógyszerész fél Panadolt javasol max 3x egy nap 4 óránként. Homeopátiás dolgokat szedhetsz, én Oscillococcinumot vettem napi 2x. Minden nap kicsavartam 2 citromot, 1 narancsot, 1 liter vízzel, mézzel, cukorral összekevertem, és megittam. Ne menj sehova, takarózz be, igyál sokat. Én 3-4 nap alatt átestem a betegségen.

És nyugodj meg, a megfázástól semmi baja nem lesz a gyereknek! Én is kétségbe voltam esve, még sírtam is, de az orvos és a védőnő megnyugtatott! Gyógyulást!

2009. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtatást.Oscit én is szedem és teázok,pihenek.
2009. jún. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!