Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen vettetek már...

22 hetesen vettetek már valamit a babának? Kiságy, babakocsi, bármi? Vásárolnék már (eddig egy rucit vettem) de talán még korai.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha sem korai. Én nem vagyok babonás, így már elég korán elkezdtem a vásárlást, mert egyszerre vagy az utolsó hónapokban nagyon nehéz lett volna kigazdálkodni a pénzt. Sok dolgot vettem akciósan is és használtan is, így azokkal nem is tudtam volna várni. Szerintem, ha úgy gondolod, nyugodtan elkezdhetsz nézelődni és vásárolni is, nem azon fog múlni semmi sem a babával...
2009. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én már akkor elkezdtem vásárolni kisebb volumenű dolgokat, amikor még csak tervben volt a bébi:)
2009. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még csak 18 hetesek vagyunk. DE... Mivel kaptunk bébihordozót, lábzsákkal (novemberre várjuk a csöppet) plussz nyári huzattal szuper áron (értsd: Maxi Cosi Cabrio Fix+lábzsák is MAxi Cosi + nyári huzat is Maxi Cosi) 66 € a közel 200 € helyett, így megvettük. Kaptunk téli anorákot (szuper édes) 50 € helyett 8 €-ért. Megvettük... Találtunk olyan babakocsit, ami szuper és le van árazva, mert 2 éves modell, valószínüleg meg fogjuk venni... Találtunk teljes babaszoba felszerelést akcióban (szekrény, pelenkázó, kiságy) ezt is meg fogjuk venni a következő hetekben. S végül így a legköltségesebb első részt le is tudjuk Augusztusig. (Szeptemberben kezdünk építkezni, nem mindegy mikor hova megy a pénz...)
2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok és szívem szerit én is vásárolnék már.Egyetlen dolog az akadály: szeretnénk biztosra tudni, hogy kislány vagy kisfiú. Én hónapok óta gyűjtögetem a pénzt, és egyszerre szerzünk be mindent. Egyébként én július legvégére tervezem, hogy minden meglegyen. Nem akarok nagy pocakkal "kínlódva" vásárolni.
2009. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Igen, én is max júli végéig aug. elejéig nagyjából mindent szeretnék beszerezni, és nem a 40 fokban nagy hassal rohangálni. Mi is összeraktuk a pénzt így egyszerre is meg tudjuk venni a nagyját.

Szép napot Nektek.

2009. jún. 2. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak jelzem: tegnap nem bírtam magammal és megvettük a babakocsit, hihetetlen jó áron, ja és egy szoptatós-és pihenőpárnát is (ezt nagyon áldom, végre jót aludtam a bal oldalamon):)

A 21 hetes kismama

2009. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? De jó! Milyen babakocsit vettetek? Mi ma megyünk egy bababoltba ahol elég jó áron vannak dolgok, szopipárnát én is fogok ma venni mert jó lesz az alváshoz. :)

Mennyiért és milyen babakocsit vettetek?

Szép napot! :)

2009. jún. 3. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Pierre Cadin PS655 - Travel System, 38.000-ért. Egész tetszetős, bár nálam a praktikus szempontok domináltak:)
2009. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!