Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi, praktikus babakocsi?...

Kicsi, praktikus babakocsi? De melyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alapvetően Dorogon élünk, nem bkv-zunk, mindenhová gyalog megyünk. Ezzel nem is lenne gond, de szinte minden hétvégén bemegyünk BP-re a kocsinkkal, ami egy pici Daewoo Tico, nagyjából 3 karton ásványvíz fér el a csomagtartójában. Ezért olyan babakocsit keresek, ami vagy nagyon kicsire hajtható, vagy rácsatlakoztatható külön a hordozó, így legalább eleinte csak a váz lenne hátul, mert a hordozó a kocsiban lehetne. Újszülöttnek kéne.

Ami fontos még, hogy ne icipici kerekei legyenek, ami gyalog mindenben elakad, és egybe tolókarja legyen.


Előre is köszi a segítséget!


2011. nov. 4. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teszveszen vagy vaterán nézz szét. Ott be vannak funkciók szerint sorolva a babakocsik, hátha megtalálod a megfelelőt. :)
2011. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit szánsz rá, ez elég drága, de praktikus.


Ráadásul Esztergomban van. :) Esetleg meg is tudjátok nézni ha érdekel...


[link]

2011. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Abc design 3Tec-et tudom neked ajanlani. Azert linkelem a brendonos oldalt, mert ott videot is tudsz nezni az osszecsukasrol.


[link]

Csak a vazra illesztheto a hordozo, veheted mozessel is. Kicsire csukodik, a kerekeket egy kattintassal ki lehet venni.

Ami meg jo benne: varosban es videki talajon en ugyanolyan jol tudtam hasznalni es ez valoban olyan kocsi, amig addig jo, amig a gyereknek kocsi kell, praktikusan es jol van osszerakva, 2 ev utan sem csorog, csattog, jo minoseguek a szovetek is.


Van olyan megbizhato, hogy meg hasznaltan is erdemes megnezni, ha nem veszelyesen durva modon hasznaltak, akkor egy gyerek utan is siman hasznalhato.

2011. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ajánlom az Espiro Vectort. Nekünk a lift miatt kellett picit venni és ezt választottuk. Nagyon szeretem, szerintem ezt a fajtát a legegyszerűbb összecsukni, kinyitni. Egyszerűen kiszedhetők a kerekei, és tényleg nagyon pici helyen elfér. A kisfiam is nagyon szereti. Egy hátránya van, hogy alulra nem sok rakodóhely van. Nekünk egy pléd és az esővédő van ott, de mást már nem tudok oda pakolni. Ha ez nem probléma, tényleg tiszta szívből ajánlom. Kis autók közül Fiat Pandába raktuk be, oda simán befért. Ha gondolod szívesen mérek.
2011. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sya nekünk is kicsi autónk van peugeot 206 mi mult héten vettük meg a baba kocsit tatabányán a móciba cam family babakocsi meglepöen kicsire esernyöre csukodik még anyos ülésnél is simán befér vázra lehet tenni a ordozot mózeskosárt sport részt ja és a mozeshez lehet venni 5000ftért bekötö szettet amivel kocsiba beköthetö semmi képp ne vegyél lapra csukhatot akkor tényleg mást nem teszel az autóba [link]
2011. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A camrol eszembe jutott valami!

Ha a kerdezo gondolkodik par even belul kisteson is es a babakocsit nem csak egy gyerekre tervezi vasarolni, akkor nem tul elonyos a ket tolokaru babakocsi. Ha 2-3 ev van a gyerekek kozott, akkor babakocsi tolas kozben meg egy kezzel a nagyobbik gyerek kezet fixen fogni kell, ez pedig igen nehez muvelet, ha nem egyben van a tolokar.

Tudom, durva ebbe belegondolni, de erdemes ezt is szamitasba venni.


Mellesleg: a lapra csukhato nem mindig nagy, akkor foglal nagy helyet a lapra csukhato babakocsi, ha csak egy helyen csukodik, viszont ez csak a nagyobb kocsikrol mondhato el. Ezek a modernebb vaz plusz felcsatolhato elemekbol allo babakocsik mar altalaban 3-4 toresponton csukhatoak lapra, ezert ezek sem foglalnak nagy helyet. Viszont ezeknek altalaban egyben van a tolokarjuk es ez nagy elony, ha testver is van/lesz.

2011. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
sya hát szerintem a cam nagyon jó simán egy kézzel is tolható és tényleg pici helyet foglal nagyon praktikus
2011. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, ezt neked kell tudnod, tenyleg nem kotekedes volt.

En csak azt irom le, amit en tapasztaltam, sok babakocsink volt 3 gyerekhez, mert kocsi manias voltam es az anyagiak sem akadalyoztak meg abban, hogy probalgassak.

Nekem a legszuperebb kocsibol sem jott be a ket fogokaru egy kezes tolasra. Nem azt mondom, hogy nem megoldhato, idieg, oraig ha probalgatod a szobaban par percig, vagy egyenes sik talajon eltolod a a kanyarig akkor megoldhato, de ha mar ul benne egy gyerek, akinek sulya van, esetleg pakolsz is bele es mondjuk ilyen-olyan utpadkan le, majd fel, zebran atrobogni, boltban derekszogben befordulni ugy, hogy kozben nezed a masik gyerek keze mibe akad bele a polcon, stb. Mindegy, nem reszletezem. Mivel nem kozepre esik igy a sulypont, igy barmilyen konnyen iranyithato, akkor is nehezebb, mintha kozepen fogsz valamit es kozepen tolod. Egy jol iranyithato babakocsit kozepen fogva csupan egy huvelyk, vagy kisujj lenyomassal iranyba tudsz forditani jobbra/balra, ha csak az egyik tolokart fogod szelen, akkor viszont kapaszkodnod kell bele ehhez rendesen.

De mondom, ez az en sajat tapasztalatom, nyilvan nem mindenkit erint, hiszen nem is vallal mindenki egymas utan 2 gyereket, illetve a kocsit is lehet cserelni, nem muszaj atorokiteni. Egyebkent tenyleg jo kocsi a cam, nem azt mondtam, hogy nem az.

2011. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!