Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg 4 hetes és 5...

Elméletileg 4 hetes és 5 napos vagyok. Baj, hogy nem érzek változást magamon? Néha olyan mintha megjönne, olyan furin fájdogál a hasam, de ennyi. És már 2 napja megy a hasam. Ez baj? Mikor menjek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond ezek alapján.

Érdekes, de harmadik terhességnél volt először nekem is hasmenésem, aztán elmúlt egy hét alatt. Szerintem az izgalomtól is lehet ez, az ember így dolgozza fel. :o)


7 hetesnél korábban szerintem nem érdemes menni, de ha az megnyugtat, menj, de látni nem sok mindent fog, és vissza is fog rendelni, szóval én ezt mindig megspóroltam magamnak. És bíztam benne, hogy minden ok.


Persze ha volt már vetélésed vagy problémás terhességed, akkor menj mihamarabb, de gondolom akkor nem kérdeznéd a fentieket sem.


Gratulálok!

:o)

2012. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!