Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki pici baba mellett, szoptat...

Aki pici baba mellett, szoptatás alatt lett újra terhes, érzett a mellein változást?

Figyelt kérdés

Félek, hogy terhes vagyok! Kislányom még csak 5 hónapos, kizárólag anyatejes. Úgy érzem magam, mint az előző terhességeimnél, kivéve a mellfeszülést. Szédelgek, émelygek, egyfolytában ennék, fáj/feszül/szurkál a hasam.

Óvszerrel védekeztünk, és szülés óta még nem jött meg, tehát ebből sem tudhatom.

Ne írjátok légyszi, hogy vegyek tesztet, mert fogok venni, de csak hétvégén tudok.


2011. okt. 20. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem 15 hónapos volt a babám, és még szoptattam, amikor terhes lettem (sőt terhesség alatt is), és nekem sem feszült a mellem.


Hát minden esetre izgalmas. Majd írd meg, mi lett. Azért remélem, nem valami vírust kaptál be!

2011. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz az én lányommár nem volt olyan pici (20 hós volt mikor terhes letttem) de még szopizott legalább 3* egy nap!ÉS nekem a lányommalelőször a mellem nőtt nagyra, most nme! Más lett egy kicsit teltebb de nem feszült, csak úgy kibuggyant a melltartóból újra!De egyáltalán nem feszült,mint az elsőnél!


Remélem így is hasznos a válaszom!



22 hós kislány és 11 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy vírus lenne, bár most inkább kiegyeznék azzal, mint egy újabb terhességgel.

Sajnos nem tarthatnánk meg a babát.

2011. okt. 20. 13:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden válasz hasznos! Köszönöm szépen!
2011. okt. 20. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem minden tünet jelentkezett ami az elsö terhességemnél, kivéve a mellfeszülést, akkor 8 hónapos volt a babám.
2011. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 hós volt a fiam amikor újra terhes lettem. Óvszerrel védekeztünk, így nem számítottunk babára. Amikor a nemvárt előtti előtti éjszaka arra keltem hogy beleszúrt a méhembe, sejtettem hogy terhes vagyok. A teszt csak a nemvárt utáni 4. nap reggel mutatta ki. A melleim nem változtak, nem fájt a szoptatás sem, egészen a 8. hétig. Most annyira érzékeny a mellbimbóm, hogy... :-(

10 hetes vagyok

2011. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!