Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen miért nem mondta...

21 hetesen miért nem mondta meg az orvos hogy hány grammos a babám?

Figyelt kérdés
minden mást mondott csak azt nem.esetleg még nem tudta vagy mi?
2012. febr. 9. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
HA ez megnyugtat, nekem egész terhességem alatt egyszer sem mondták meg, mennyi a súlya:DD
2012. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úristen!én azt nem bírnám hogy nem tudom mekkora.nem kérdeztél rá?mert én sajna nem
2012. febr. 9. 09:45
 3/10 timike26 ***** válasza:
33%
nekem se pedig 2 napja voltam,viszont a papiron ràtalàltam valamire szàmra aminek a vègèn g volt.gondolom gramm.nekem 331 g volt irva,nem tudom hogy reàlis e.viszont az sincs ràirva hogy hàny cm,csak darabokba:a feje,a melkas,a làbak..na most mit kène tegyek.osszeadni?...tudni tudja mert nekem a 11 hetes ultrahangon megmondtàk hogy mennyi,ugyhogy szerintem csak elfelejtette,viszont nèzd meg a papirodat,talàn ràvan irva csak nem mondta..
2012. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 32.hetes UH-on írnak először súlybecslést. Ha a méretei rendeben vannak, akkor ne aggódj. Egyénként neten nagyjából le tudod ellenőrizni.

[link]

Azért ezt se vedd szentírásnak. Nehogy emiatt aggódj, ha nem egyezik teljesen.

2012. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok. Nem zavart, hogy nem mondták, mert egyéb méretek rendben voltak. Azt nézték, hogy nem-e túl kicsi vagy nagy, de konkrét súlyt nem állapítottak meg soha. Érdekes, engem nem is érdekelt:DD Teljesen normál súllyal született egyébként.
2012. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Sose mondtak súlyt, csak a kötelező méreteket mérték meg, az rendben volt.
2012. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Csak a 4d uh-on írta a leletre az orvos becsült súlyt. Ez volt a 26. héten. Ha nem mentem volna 4 d-re, akkor egész terhesség alatt nem tudom.

Most a másodikat várom és nem mondtak nála sem becsült súlyt.

2012. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is először a 27. héten mondta.

Igazából nem is vagyok annyira kíváncsi rá, mi lesz ha szülés előtt mond egy 4200 g-t aztán jól berezelek szülésre, és kiderül, hogy tévedtek, mert a baba csak 3400? Úgyhogy áll az eszem, hogy megkérjem, ezt ne mérje nekem a végefele.

2012. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg ha kissebb vagy nagyobb akkor szolt volna de legkozelebb kerdezz ra nyugodtan.jo babavarast.
2012. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Én 32 hetes vagyok, és nekem eddig még nem mértek súlyt, csak 4D-s UH-n. Én akkor voltam 21 hetes, és 466gr volt.
2012. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!