Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis pocak kis baba, nagy poci...

Kis pocak kis baba, nagy poci nagy baba? Irjatok!

Figyelt kérdés
Szerintem nincsen vészesen nagy pocakom,de a doki a baba feje méretéböl azt mondta nagy baba lesz,kb 4 kg.mennyire pontossak ezek a gépek!kicsit aggódom.és félek is!37+4 pocis
2009. jún. 2. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom:)én 32hetesen voltam uh-on és akkor azt mondta a doki hogy 35 hetesnek felel meg a babó...de nekem soha nem mondd adatokat hogy mekkora a súlya:(a védőnömmel számoltuk hogy akkor 32 hetesen a babám 2500gramm:)ami a 35 hétben kéne ennyinek lennie...kiváncsi leszek mekkora lesz a picur:)
2009. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem kicsi pocakom volt, 13 kilót híztam emellett, 3600 gramm és 56 cm hosszú kislányom született! Minden ismerősöm elcsodálkozott azon, hogy hol volt egy ekkora baba a hasamba, mert amikor a kórházba mentem akkor is a szülésnők inkább 36 hetesnek néztek, nem 40 hetesnek:)!

Boldog babavárást kíván egy éves kislány anyukája.

2009. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas a pocakom.Mindenki azt hiszi hogy két baba van benne vagy hogy már szülök.Pedig egy baba van a pocimban és még csak 36+2 hetes kismama vagyok.Pénteken saccolták a súlyát 3000gr-ra.Ami azt jelenti ha végig kihordom lesz 4 kg:-))

Ja a fejecskéje már most elérte a 38 hetesnek megfelelőt vagyis BPD:95 mm

Ne aggódj:-))

2009. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Persze a szülők magassága alkata is számít,de én kicsi nő létemre 4 kg-os babát növesztettem.Oriási hasam volt.

A húgomnak kis hasa volt ,Ő ugyanakkora mint én, és csak 3 kg -os babája lett.

2009. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hatalmas pocakom volt. Mindenki azt mondta nagy baba lesz.A babám 3100 grammal és 53 cm-rel született. Szerintem ez teljesen változó nem függ össze a pocak méretével.
2009. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondta, hogy Úristen! Mekkora lesz ez a gyerek? Amikor mondtam, hogy tök normális, csak az anyuka növeszti magát, akkor az ismerőseim folyton azzal viccelődtek, hogy biztos, hogy a baba mögött elbújt egy másik, akkora volt a pocakom.

A lánykám 2750 g-mal és 46 cm-el született.

2009. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nagy hasam volt mindkét babánál is mindketten 4-4,5 kiló közöttiek lettek. Most várom a harmadikat, a doki azt mondja közelebb leszek az 5 kilóhoz mint a 4-hez. De no para, a 4250 g-mos fiam is másfél óra alatt kibújt az első fájástól számítva.

Az édességkívánós jó téma, a lányommal borzasztóan kívántam, szinte csokin nőtt fel az a gyerek ott bent. :)

A fiamnál semmi édesség, néha egy-egy somlói, de csak a savanyú és sós kajákat kívántam. Most még nem tudjuk a nemét, de ugyancsak meg vagyok bolondulva a sósért.

Nemrég kaptam kézhez a laborleletemet, tökéletes a vérképem, kivéve a nátrium szintet, ami a normál alatt van. Hát ezért kívánom úgy a sósat, nem azért mert fiam lesz. ..vagyis ettől még lehet, hogy fiú...

Szerintem ha megkívánunk nagyon valamit, akkor tuti olyan dolog van benne, amit igényel a szervezet, ezért hallgatni kell rá. Azt ne kérdezzétek mi van a csokiban, ami annyira hasznos lehet...:))

2009. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kicsi hasam volt a végén, hogy mindenki azt hitte, még van egy hónapom a szülésig. A doki és a szülésznő is azt mondták, jó ha egy 3 kilós baba van bent.

Végül 3450-nel született, ami "középkategória" :)

Két ismerősömnek is NAGYON nagy babát tippeltek az orvosaik, és mindkettő baba kb akkora lett mint az enyém. Ja és mindkét lánynak hatalmas pocakja volt.

2009. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ h a pocak miből van!

Ha a hízástól,akkor természetesen nem a baba lesz a nagy,hanem a kismama szülés után.

2009. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hatalmas hasam volt, 30 hetesen a szülészeten dolgozó ismerős azt hitte, hogy hamarosan találkozunk odabennt. Kisfiam 3850 grammal 59 centivel született. Nagyon hosszú baba volt. (volt ideje a 42 hét alatt megnőni)

2009. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!